1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE PARTNERZY
  4. ZBM SA
ZBM SA
0

ZBM SA

0

ZBM SA, spółka o charakterze EPCM (Engineering Procurment Construction Management),  która specjalizuje się w outsourcingu inżynieryjnym dla branży przemysłowej, energetycznej, gas&oil, a także od  lat wspiera rozwój infrastruktury w Polsce. Dzięki setkom projektów o wartości narastającej ponad 25 mld PLN i corocznym obrocie przewyższającym 100 mln PLN, stała się wiarygodnym partnerem wspierającym wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane.

Klienci ZBM mają do dyspozycji kierowników projektów inwestycyjnych, dział zakupów, projektantów, inżynierów, którzy pod ich marką realizują cele inwestycyjne od zakupu działek, przez projektowanie, wykonawstwo aż po utrzymanie, zażegnanie sporów i roszczeń. 

Spółka bierze czynny udział w transformacji energetycznej kraju, czyli w inwestycjach geotermalnych, kogeneracyjnych, biogazowych, punktach ładowania samochodów elektrycznych, stacjach LNG, CNG i instalacjach  wodorowych.

Celem działania spółki jest budowanie zaufania na rynku budowlanym w Polsce. ZBM wspiera nie tylko Inwestorów, ale jest partnerem biznesowym spółek specjalistycznych i uzupełnia ich portfolio o niezbędne zakresy z budownictwa, ochrony środowiska, energetyki ofertując produkty budowlane pod klucz, skrojone na potrzeby Klienta.

Pełny zakres usług ZBM jest dostępny na stronie https://zbm.com.pl/oferta/