PORT JACHTOWY W GÓRKACH ZACHODNICH ZOSTANIE ROZBUDOWANY

Paulina Krzak
Górki Zachodnie będą jeszcze bardziej przyjazne dla żeglarzy. Wkrótce rozpocznie się rozbudowa, dzięki której trzy nabrzeża i pirs zostaną powiększone. Pojawią się też nowe pomosty, falochron i wyposażenie, które podniesie komfort odwiedzających to miejsce. Umowa na wykonanie prac pomiędzy Dyrekcją Rozbudowy Miasta Gdańska, a sopocką firmą NDI została podpisana.
a717KJ5Gxg4Ah5

SAINT-GOBAIN BUILDING GLASS POLSKA – KONKURS KDMA

„CIEPŁY MONTAŻ” – CZYLI JAK ZREDUKOWAĆ STRATY CIEPŁA W DOMU?

admin
Na początku 2021 roku weszły w życie nowe przepisy prawa budowlanego związane z podwyższonymi normami dotyczącymi energooszczędności budynków użytkowych. Oznacza to konieczność stosowania przez inwestorów takich rozwiązań, które ograniczą straty ciepła w domu. O ile jednak większość osób doskonale zdaje sobie sprawę, że podstawą w tym działaniu są np. energooszczędne okna i drzwi, o tyle nie każdy wie, jak bardzo istotny jest montaż.
a717KJ5Gxg4Ah5

KLIMAS WKRĘT-MET – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2016

Wsłuchać się w architekturę

Paulina Krzak
Jak projektować, by akustyka szła w parze z architekturą? Jakie nowoczesne rozwiązania wykorzystują architekci do ochrony przed hałasem? Jakim wyzwaniom w obszarze akustyki stawiają czoła? Doświadczeniami opartymi na własnym portfolio dzielą się Tomasz Konior, Piotr Z. Kozłowski, Przemo Łukasik, Robert Majkut, Joanna i Wojciech Małeccy, Dorota Sibińska i Bartosz Trzop. DR INŻ. ARCH. TOMASZ KONIORGłówny […]
a717KJ5Gxg4Ah5

DEVON&DEVON W GRESTONIE

OSSA 2021

Paulina Krzak
W tym roku tematem przewodnim OSSY będzie słowo „nasze”.  Temat opiera się na odczuwaniu przestrzeni i postrzeganiu poszczególnych jej elementów jako nasze własne przeżycia.  Warsztaty odbędą się 4.10-10.10 we Wrocławiu w formie hybrydowej lub stacjonarnej, w zależności od sytuacji pandemicznej w Polsce. Na ten czas przewidujemy wykłady oraz prace warsztatowe między innymi z tutorami. Więcej informacji znajduje się w informatorze. 
a717KJ5Gxg4Ah5

JAKIE AKCESORIA OKIENNE POMOGĄ CHRONIĆ PODDASZE PRZED UPAŁEM?

open