BAROMETR MCPL: POLACY OCZEKUJĄ DALSZYCH INWESTYCJI W ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Paulina Krzak
Jak wynika z badania sopockiej pracowni PBS przeprowadzonego na zlecenie firmy doradczej Multiconsult Polska, Polacy widzą potrzebę transformacji energetycznej w oparciu o rozwój odnawialnych źródeł energii. Według badanych, Polska powinna się skupić na rozwijaniu własnych technologii (85%), finansowaniu prosumenckich instalacji fotowoltaicznych (74%) oraz stawianiu magazynów energii (47%).
a717KJ5Gxg4Ah5

PROF. DR HAB. INŻ. KAZIMIERZ FURTAK, PROF. ZW. PK

WARSZTATY BIM: „Zasady modelowania i zarządzania informacją w BIM na przykładzie programu Archicad i wykorzystanie modeli IFC w programie BIMcollab Zoom”

Paulina Krzak
Zapraszamy na warsztaty BIM z WSC Witold Szymanik, które zostaną zorganizowane wspólnie z Wydziałem Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, w ramach programu Builder for the Young Architetcs.
a717KJ5Gxg4Ah5

FARBY SILIKONOWE ATLAS SALTA – GWARANCJA SATYSFAKCJI Z ELEWACJI!

DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA SGGW W WARSZAWIE

Paulina Krzak
Świat nauki i technologii stale ewoluuje, a młodzi inżynierowie stoją na czele tych przełomowych zmian. Dzień Młodego Inżyniera to wyjątkowe wydarzenie dedykowane pasjonatom nauki, kreatywnym umysłom i przyszłym liderom technologicznego postępu. To moment, w którym chcemy uczcić ich zaangażowanie, zdolności oraz niekończącą się ciekawość świata.
a717KJ5Gxg4Ah5

JAN STYLIŃSKI – NIEOCZYWISTY TREND WZROSTOWY

TWÓRCA POLAND BIKE MARATHON Z MEDALEM PRO MASOVIA

Paweł Sobiecki
Grzegorz Wajs – pomysłodawca i organizator Poland Bike Marthon, otrzymał medal „Pro Masovia”, najwyższe odznaczenie Mazowsza, przyznany przez Marszałka województwa mazowieckiego. W tym roku jeden z etapów imprezy po raz pierwszy odbył się w Pionkach, a sponsorem głównym wydarzenia był jeden z największych producentów i pracodawców w tym regionie – firma Soudal, światowy lider w […]
a717KJ5Gxg4Ah5

JAK POKONAĆ SMOG?

ZAAWANSOWANY ETAP BUDOWY DROGI KRAJOWEJ 91 NA ODCINKU MARKOWICE – BRUDZOWICE!

Paweł Sobiecki
Trwa przebudowa DK 91 na odcinku od Markowic do Brudzowic w województwie śląskim. Wykonawca zakończył prace na jezdni prawej, z której mogą już korzystać kierowcy. Obecnie skupił się natomiast na jezdni lewej. Inwestycja poprawi bezpieczeństwo ruchu drogowego w ramach Transeuropejskiej Sieci Transportowej. Droga Krajowa 91 stanowi alternatywę dla kierowców, którzy nie chcą jechać autostradą A1. […]
a717KJ5Gxg4Ah5

MACIEJ SIECLA – DEBATA LIDERÓW

open