1. Home
  2. Bez kategorii
  3. KREISEL
KREISEL
0

KREISEL

0

Technika Budowlana jest czołowym producentem w branży chemii budowlanej, docenianym i odnoszącym liczne sukcesy już od ponad 22 lat. Centrala firmy mieści się w Poznaniu. KREISEL posiada 6 zakładów produkcyjnych oraz kopalnię kruszyw i piasku EUROKRUSZ, wchodzi w skład europejskiej grupy budowlanej FIXIT GRUPPE pod markami KREISEL, HASIT, RÖFIX i FIXIT.

KREISEL oferuje kompleksową ofertę profesjonalnych wyrobów chemii budowlanej, m.in. zaprawy klejące, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, gipsy, gładzie, farby, systemy ociepleń, renowacji, naprawy betonu i wiele innych.

Produkcja wyrobów firmy KREISEL odbywa się w oparciu o cztery zakłady cementowe (Poznań, Ujazd, Będzin, Kaliska) oraz dwa zakłady gipsowe (Rogowiec k. Bełchatowa i Ostrołęka).  Dla zagwarantowania sprawnej i szybkiej obsługi, w każdym zakładzie funkcjonuje dział logistyki i obsługi klienta. Nad jakością produktów z logo KREISEL czuwają laboratoria zlokalizowane kluczowych fabrykach, gdzie na bieżąco dokonywane są badania jakościowe oraz prowadzone prace nad nowymi, innowacyjnymi produktami. Te działania spotykają się z szerokim uznaniem. Firma KREISEL i jej produkty otrzymały najwyższe polskie wyróżnienia gospodarcze i konsumenckie, z których najważniejsze to: Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska”, „Lider Rynku”, Złote Medale MTP BUDMA, certyfikat „Dobre, bo Polskie”, „Medale Europejskie”, „Budowlana Firma Roku”.

Źródło sukcesów firmy tkwi przede wszystkim w wysokiej jakości produktach i rzetelnym serwisie, na który składa się zaangażowany i zmotywowany zespół pracowników stanowiących potencjał firmy. Ważnymi elementami strategii są także: konsekwencja w działaniu, odpowiednie dopasowanie się do potrzeb rynku oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów.

KREISEL Technika Budowlana sp. z o.o.
ul. Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
tel: +48 61 846 79 00
fax: +48 61 846 79 29
e-mail: poznan@kreisel.com.pl
www.kreisel.pl