1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE PARTNERZY
  4. Hoogells Oleksiewicz Sp. k.
Hoogells Oleksiewicz Sp. k.
0

Hoogells Oleksiewicz Sp. k.

0

Hoogells Oleksiewicz Sp. k. to zespół doradców prawnych, których kluczowym obszarem działalności jest doradztwo na rzecz podmiotów z sektora infrastrukturalnego i budowlanego, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru projektowania i nadzoru nad realizacją inwestycji infrastrukturalnych.

Hoogells doradza m.in. przy realizacji kluczowych inwestycji kolejowych i drogowych, a w swoim portfolio posiada projekty realizowane dla największych firm w Polsce.  Kancelaria świadczy również usługi doradcze w zakresie Prawa zamówień publicznych, rozwiązywania sporów, kontraktów handlowych, kwestii korporacyjnych oraz w zakresie energetyki i ochrony środowiska. Wspiera klientów w zakresie prowadzonej przez nich działalności we wszystkich sektorach gospodarki, w tym m.in. w branży produkcyjnej.

Hoogells oferuje znacznie więcej niż klasyczne doradztwo prawne. Współpraca z kancelarią oznacza profesjonalną pomoc w każdym aspekcie działalności firmy, a celem jest dostarczanie skutecznych i przydatnych rozwiązań. Zespół wyróżnia nie tylko znajomość przepisów prawa, ale i praktyczne podejście, wyczucie rynku oraz specyfiki poszczególnych sektorów.

Dowiedz się więcej: www.hoogells.pl