1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE PARTNERZY
  4. Multiconsult Polska Sp. z o.o.
Multiconsult Polska Sp. z o.o.
0

Multiconsult Polska Sp. z o.o.

0

Multiconsult Polska to multidyscyplinarna firma świadcząca usługi projektowe, nadzorowe oraz doradcze w zakresie projektów technicznych i ochrony środowiska, działająca w następujących branżach: transport i infrastruktura, budownictwo oraz przemysł, w tym sektor ropy i gazu. Filozofia firmy to utrzymanie najwyższej jakości realizowanych usług, z jednoczesnym zapewnieniem najwyższych standardów etycznych, poszanowaniem środowiska naturalnego oraz utrzymaniem wysokiego standardu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Od 2014 r. spółka należy do norweskiej grupy Multiconsult, notowanej na giełdzie w Oslo. Multiconsult ma ponad 100-letnie doświadczenie, specjalizuje się w projektowaniu, zarządzaniu oraz inżynierii. Zespół Multiconsult Polska, wcześniej tworzący WS Atkins Polska, istnieje od 1992 r. Obecnie liczy ponad 300 osób, pracujących w biurach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Gliwicach i we Wrocławiu. Zespół tworzą wysoko wyspecjalizowani inżynierowie, konsultanci, eksperci, posiadający stosowne kwalifikacje i niezbędne uprawnienia, a także doświadczenie w realizacji największych projektów infrastrukturalnych w Polsce.

Spółka była i jest obecna na budowie polskich autostrad. Sprawowała nadzór nad budową autostrady A1 i A2, wykonała Koncepcje Programowe dla ponad 130 km autostrady A2 na wschód od Warszawy. W portfolio firmy znajdują się duże projekty kolejowe jak stacja w Czechowicach-Dziedzicach czy port kolejowy w Gdyni, a także energetyczne – nadzór inwestorski i doradztwo techniczne dla budowy terminalu LNG w Świnoujściu. Spółka prowadzi także prace środowiskowe dla Centralnego Portu Komunikacyjnego, pełni rolę Konsultanta ds. badań terenu oraz przygotowuje dokumentację przedprojektową dla linii kolejowych, stanowiących infrastrukturę Kolei Dużych Prędkości.

Multiconsult Polska uczestniczy w najważniejszych prowadzonych w Polsce inwestycjach. Stawia na rozwój i innowacyjność, dążąc do osiągnięcia pozycji lidera na rynku usług inżynieryjnych.

Więcej informacji: www.multiconsult-polska.com