1. Home
  2. YOUNG ARCHITECTS
  3. YA PARTNERZY
  4. PERI POLSKA SP. Z O. O.
PERI POLSKA SP. Z O. O.

PERI POLSKA SP. Z O. O.

0

PERI to firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu, która dzięki innowacyjności i bliskiej współpracy z klientami jest wiodącym usługodawcą oraz producentem deskowań i rusztowań, oferującym także sklejki, akcesoria, osprzęt i oprogramowanie tworzone na potrzeby budownictwa.

PERI koncentruje się na zwiększaniu wydajności oraz ograniczaniu kosztów pracy swoich klientów. Stawia na budowanie partnerskich relacji opartych na wartościach oraz jasnej strategii. Zapewnia możliwie najlepsze rozwiązania dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Wysoką jakość produktów PERI potwierdzają zarówno badania, atesty oraz aprobaty techniczne, jak i opinie klientów na całym świecie.
Oferowane przez PERI systemy gwarantują osiągnięcie zakładanych celów, niskie nakłady pracy oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowania. Partnerzy PERI zyskują dzięki przyspieszeniu tempa robót, zapewnieniu bezpieczeństwa i wyjątkowego komfortu pracy na budowie oraz redukcji zaangażowania sprzętu, materiałów i miejsca potrzebnego do ich składowania.

Proponowane rozwiązania PERI są źródłem nowych impulsów rozwoju rynku. Innowacyjność to część tożsamości PERI.

Peri Polska Sp. z o. o.