1. Home
  2. Z STARE KATEGORIE
  3. Builder 4Young Architects
  4. ES-SYSTEM WSPIERA POLSKIE TALENTY
ES-SYSTEM WSPIERA POLSKIE TALENTY
0

ES-SYSTEM WSPIERA POLSKIE TALENTY

0

ES-SYSTEM została Mecenasem Polskiej Architektury, Partnerem Programu „Builder for the Young Architects” i Konkursu dla Młodych Architektów. Jako wiodąca polska firma w branży oświetleniowej chce wspomóc młodych architektów w rozwijaniu swoich umiejętności i pielęgnowaniu ich talentów.

Mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu realizacji na całym świecie i projektowaniu oświetlenia do wyjątkowych przestrzeni, ES-SYSTEM chce podzielić się swoją wiedzą z młodymi architektami.

Wiedza i doświadczenie
ES-SYSTEM to firma działająca na rynku krajowym i zagranicznym od 1990 r. Bogate doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwalają jej kształtować trendy w technice oświetleniowej oraz nakreślać nowe kierunki rozwoju zgodnie z myślą Light is life – Światło to życie.
Kompleksowa oferta ES-SYSTEM od lat zaspokaja potrzeby klientów na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz 14 oddziałom handlowym w Polsce, Szwecji, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji oraz na Ukrainie firma jest w stanie dostarczać produkty do ponad 100 krajów. Systemy oświetleniowe ES-SYSTEM znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, takich jak: biura, obiekty kulturalno-rozrywkowe, sportowe, handlowe, przemysłowe, służby zdrowia, a także w wyposażeniu domów i mieszkań.

Rozwiązania przyszłości
Ideą, która przyświeca ES-SYSTEM od samego początku, jest dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta oraz troska o środowisko i szerzenie dobrych praktyk z zakresu oszczędzania energii. Zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko stanowi istotny czynnik przy planowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań ES-SYSTEM. Firma wykorzystuje efektywne technologie, które podnoszą wydajność i zmniejszają zużycie energii w trakcie całego procesu produkcyjnego.
O innowacyjność produktów dbają dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. Firma ES-SYSTEM na każdym kroku przestrzega rygorystycznych standardów dotyczących trwałości, wytrzymałości oraz energooszczędności. Jej produkty posiadają deklaracje zgodności z dyrektywami: RoHS, LVD oraz kompatybilności elektromagnetycznej. Ponadto wszystkie systemy oświetleniowe spełniają wymagania w zakresie bezpieczeństwa fotobiologicznego.
W celu zagwarantowania najwyższej jakości oprawy badane są w firmowym, certyfikowanym laboratorium, przy wykorzystaniu nowoczesnych stanowisk badawczych. Potwierdzeniem spełniania tych praktyk jest przynależność ES-SYSTEM – jako jedynej polskiej firmy – do organizacji DALI.

Partner na każdym etapie
Przewagą firmy ES-SYSTEM jest duże doświadczenie w prowadzeniu nietypowych projektów i dostarczanie niestandardowych produktów wykonywanych na zamówienie. ES-SYSTEM kompleksowo obsługuje wszystkie projekty: od szczegółowej analizy i planowania przez projektowanie, wykonanie prototypu po wdrożenie do seryjnej produkcji i dostarczenie wyrobu we wskazane przez klienta, dowolne miejsce na świecie. Wszystkie produkty objęte są gwarancją i obsługą posprzedażową.
Realizacja niestandardowych projektów stawia firmę w pozycji rzetelnego i zaufanego partnera. To przekłada się na wieloletnią i owocną współpracę z czołowymi – krajowymi i zagranicznymi – pracowniami architektonicznymi oraz biurami projektowymi. Ta współpraca wielokrotnie przełożyła się na innowacyjne rozwiązania w oświetleniu biurowym, galerii handlowych oraz w wyjątkowych iluminacjach budynków. Teraz firma ES-SYSTEM chce podzielić się tym doświadczeniem z młodymi, zdolnymi architektami i zarazić ich pasją do projektowania niestandardowych i wyjątkowych rozwiązań.