Home Z STARE KATEGORIE Builder 4Young Architects WAKACYJNA AKADEMIA PONZIO – INFORMACJE
WAKACYJNA AKADEMIA PONZIO – INFORMACJE
0

WAKACYJNA AKADEMIA PONZIO – INFORMACJE

0

Od 15 czerwca do 14 września 2018 r. wszyscy zainteresowani architekci będą mogli wziąć udział w Wakacyjnej Akademii Ponzio.

Wakacyjna Akademia Ponzio powstała z myślą o wszystkich, którzy czas wakacji chcą wykorzystać na dokształcanie się. Miesięcznik Builder razem z firmą Ponzio Polska, partnerem strategicznym Builder For The Young Architects, przez trzy letnie miesiące będą edukować, poszerzać wiedzę i promować młodych architektów.

Wakacyjna Akademia Ponzio:
– co tydzień ciekawe konkursy oraz zadania praktyczne
– nagrody i wyróżnienia dla najbardziej aktywnych
– dostęp do informacji i praktycznej wiedzy
– promocja młodych i ambitnych studentów
– certyfikat uczestnictwa w Akademii

Do Akademii będzie można przystąpić w każdym momencie jej trwania poprzez wzięcie udziału w wydarzeniu opublikowanym na @facebook.com/4YoungArchitects, a uczestnictwo będzie polegało na udzielaniu prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe publikowane na profilu @facebook.com/4YoungArchitects/ oraz przesyłaniu odpowiedzi na zadania konkursowe na adres e-mail: akademia@buildercorp.pl. Uczestnicy za prawidłowe odpowiedzi będą otrzymywali punkty, a osoby z największą liczbą punktów otrzymają cenne nagrody.

NAGRODY:
I MIEJSCE – 4.000 pln + Builder Education Set
II MIEJSCE – 2.000 pln + Builder Education Set
III MIEJSCE – 1.000 pln + Builder Education Set
wyróżnienia – zaproszenia na Galę BUILDER AWARDS 2018 i premierę filmu w reż. Pawła Deląga „Zrodzeni do szabli” – opowieść o tradycji szabli polskiej w historii oręża oraz Builder Education Set.

Zapraszamy do udziału w Wakacyjnej Akademii Ponzio.

WYDARZENIE NA FB

Wielki finał w październiku 2018!

Informator dla Architekta

Regulamin – Wakacyjna Akademia Ponzio

open