1. Home
  2. Z STARE KATEGORIE
  3. Builder 4Young Architects
  4. KONKURS NA PROJEKT OKŁADKI NOWEGO RAPORTU ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU CEMEX POLSKA
KONKURS NA PROJEKT OKŁADKI NOWEGO RAPORTU ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU CEMEX POLSKA

KONKURS NA PROJEKT OKŁADKI NOWEGO RAPORTU ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU CEMEX POLSKA

0

CEMEX Polska ogłosił konkurs na okładkę nowego Raportu Zrównoważonego Rozwoju za lata 2017-2018.

Jest to pierwsza edycja konkursu skierowanego do młodych i uzdolnionych adeptów architektury.  Prace konkursowe można zgłaszać do 30 czerwca br.  

Przesyłane prace konkursowe, stanowiące ciekawe i autorskie pomysły, mają służyć promocji zrównoważonego rozwoju w branży budowlanej oraz promocji laureatów konkursu. W konkursie mogą brać udział studenci I lub II stopnia kierunków architektura lub architektura i urbanistyka oraz ich absolwenci. 

CEMEX Polska już od kilku lat wspiera młodych architektów, będąc mecenasem konkursu „Builder for the future” organizowanego przez magazyn „Builder”. W tym roku firma zdecydowała się poszerzyć tę współpracę, angażując studentów i absolwentów kierunków architektonicznych do stworzenia projektu okładki Raportu. 

Liczymy, że takie rozwiązanie wniesie do naszych prac nad raportem świeże i kreatywne spojrzenie spoza organizacji. Myślę, że jest to również doskonała okazja do promocji prac młodych, utalentowanych i kreatywnych architektów – mówi Izabella Rokicka, Dyrektor Komunikacji i Public Affairs CEMEX Europa i Polska. 

Kapituła konkursu będzie brać pod uwagę oryginalność, wysoką jakość projektu oraz jego innowacyjność. Praca zgodnie z wymaganiami powinna nawiązywać do produktów, realizacji CEMEX Polska lub do działań w obszarze zrównoważonego rozwoju i zaangażowania społecznego. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną, a jego praca stanie się częścią najnowszego Raportu Zrównoważonego Rozwoju CEMEX Polska.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Zapoznać się z regulaminem konkursu
2. Przesłać zgłoszenie oraz pracę konkursową  (do 30.06.2018 r.) zgodną z Regulaminem Konkursu

Materiały konkursowe:

Regulamin konkursu

Pomocniczy wzór okładki do pobrania z logotypami

cemex_logo_CMYK


CEMEX to firma globalna z branży budowlanej, która dostarcza wysokiej jakości produkty oraz usługi Klientom i społecznościom w ponad 50 krajach na całym świecie. CEMEX może się pochwalić bogatą historią zwiększania dobra tych, którym służy poprzez innowacyjne rozwiązania budowlane, ciągłe doskonalenie oraz wysiłki mające na celu promowanie zrównoważonej przyszłości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.cemex.com