1. Home
  2. Z STARE KATEGORIE
  3. Builder 4Young Architects
  4. SAINT-GOBAIN BUILDING GLASS POLSKA – BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS
SAINT-GOBAIN BUILDING GLASS POLSKA – BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS

SAINT-GOBAIN BUILDING GLASS POLSKA – BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS

0

Saint-Gobain Building Glass Polska jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów i rozwiązań szklanych dedykowanych na rynek szkła okiennego, do wnętrz oraz fasad.

Oferta Saint-Gobain Building Glass Polska obejmuje:
– szeroki asortyment szkła bazowego do wszelkich typów zastosowań (Saint-Gobain Innovative Materials Sp. z o.o. Oddział Glass),
– nowoczesne produkty  i rozwiązania szklane zapewniających bezpieczeństwo, komfort i piękno (Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Oddział Glassolutions).

Działania Saint-Gobain Building Glass Polska koncentrują się na zapewnieniu klientom wartości dodanej poprzez dostęp do innowacyjnych rozwiązań, wartościowego serwisu oraz aktywną promocję rozwiązań wśród klientów ostatecznych i architektów. Nowoczesna oferta obejmuje szyby dwukomorowe CLIMATOPFAMILY, gamę innowacyjnych produktów do wnętrz: aktywne szkło PRIVA-LITE, szkło zapewniają komfort cieplny EGLAS, szkło dekoracyjne TEXGLASS, szkło lakierowane PLANILAQUE COLOR-IT, szkło ornamentowe oraz ekologiczne lustra o podlewie z farb wodnych, a także szkło dedykowane na fasady.

Obecnie bardzo mocno zauważalnym trendem jest szerokie zastosowanie szkła w architekturze. Jako jeden z największych producentów tego materiału doskonale wiemy, że szkło na przestrzeni lat przeszło znaczącą metamorfozę. Dzisiejsze szkło jest bezpieczne, wytrzymałe i odporne, charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi oraz akustycznymi, a ponadto nie sposób nie docenić jego wyjątkowego piękna. Produkty Saint-Gobain Building Glass Polska znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej.

Saint-Gobain Building Glass Polska – łączymy tradycję i sprawdzone rozwiązania z innowacyjnością, najnowszą technologią dla zapewnienia maksymalnego komfortu.

Kontakt:
bgp@saint-gobain.com

Strony internetowe:
www.saint-gobain-glass.pl
www.glassolutions.pl
www.privalite.com

Adres:
Saint-Gobain Building Glass Polska
ul. Szklanych Domów 1
42-530 Dąbrowa Górnicza
tel: +48 32 295 40 00