1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE RYNEK
  4. Energetyka jądrowa i OZE. Cyfryzacja procesu inwestycyjnego
Energetyka jądrowa i OZE. Cyfryzacja procesu inwestycyjnego
0

Energetyka jądrowa i OZE. Cyfryzacja procesu inwestycyjnego

0

Case study giganta energetycznego – firmy EDF

Czy wiesz, że Polska znajduje się wśród 20 najbardziej atrakcyjnych państw, jeśli chodzi o inwestowanie w odnawialne źródła energii? Inwestowanie w OZE to już nie tylko element wizerunkowy, ale obecnie główny sposób balansowania budżetów przedsiębiorstw. Niestabilny rynek gazu, ograniczenie podaży energii i rosnące ceny powodują, że bezpieczeństwo energetyczne staje się priorytetem.

W kontekście bezpieczeństwa energetycznego kluczowe znaczenie ma energetyka jądrowa. Ten duet: energetyka jądrowa i OZE mogą stanowić gwarancję skutecznej transformacji energetycznej. Polska ma tego świadomość i szeroko zakrojone plany inwestycyjne, co stanowi istotne wyzwanie nie tylko dla sektora energetycznego, ale również budowlanego.

Jeśli jesteś inwestorem, generalnym wykonawcą lub projektantem i chcesz zagłębić ten temat, to już 9 marca (w czwartek) zapraszamy Cię na wirtualne spotkanie. Nasi eksperci podpowiedzą, jak planować i realizować inwestycje w zakresie odnawialnych źródeł energii. Omówimy narzędzia, z których warto skorzystać w procesie cyfryzacji dla OZE. Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas współpracy z EDF – jedną z największych na świecie firm elektroenergetycznych, która obsługuje 38 milionów klientów na całym świecie.

Dlaczego warto wziąć udział?

1. Zobaczysz jak efektywnie planować oraz realizować inwestycje z pomocą konkretnych narzędzi. Porozmawiamy m.in. o analizie przejezdności ładunków wielkogabarytowych i optymalizacji ukształtowania działki pod kątem inwestycji.

2. Posłuchasz case study francuskiego giganta energetycznego – firmy EDF, która wdrożyła narzędzia Arkance i dzięki temu zoptymalizowała procesy oraz uniezależniła się od zmian na rynku narzędzi cyfrowych.

3. Dowiesz się jak sprawnie zarządzać procesem w jednym środowisku danych – m.in. skrócić czas realizacji inwestycji, efektywnie komunikować się w zespole, mieć szybki dostęp do aktualnych i rzetelnych informacji o inwestycji oraz zminimalizować liczbę błędów przy pomocy odpowiednich narzędzi.

ZAPRASZAMY DO BEZPŁATNEJ REJESTRACJI