1. Home
  2. WSPÓLNE
  3. STREFA KARIERY
  4. PIOTR ZAKRZEWSKI, TECHNOLOG PERI
PIOTR ZAKRZEWSKI, TECHNOLOG PERI
0

PIOTR ZAKRZEWSKI, TECHNOLOG PERI

0

Moja przygoda z PERI rozpoczęła się na drugim roku studiów, gdy poszukiwałem dobrze funkcjonującej firmy na praktyki. Po wysłaniu CV do oddziału w Łodzi i rozmowie wstępnej zostałem przyjęty oraz trafiłem pod opiekę zespołu technologów zajmujących się projektowaniem deskowań.

W czasie praktyki systematycznie poznawałem kolejne systemy, wykonywałem proste projekty oraz rysunki ofertowe, robiłem przedmiary i byłem zabierany na spektakularne inwestycje, takie jak budowa autostrady A1 czy dworca Łódź Fabryczna. Na hali wystawowej PERI w Płochocinie pod Warszawą obejrzałem wszystkie oferowane przez firmę systemy, poznałem ich zalety i szczegóły stosowania. Po trzech miesiącach, gdy poszedłem się pożegnać z kierownikiem oraz podziękować za współpracę, usłyszałem: „A to nie zostaje Pan z nami?”. I tak zostałem.

Przez minione 7 lat pracy w PERI miałem kontakt z pełnym spektrum budów – od budownictwa kubaturowego, gdzie przygotowywałem projekty na zabudowę mieszkaniową, biurową, hale sportowe, wieżowce, poprzez budownictwo infrastrukturalne – opracowania deskowań przepustów, przyczółków, ustrojów nośnych wiaduktów, aż po rozwiązania specjalistyczne na np. metro. Gdy prywatnie związałem się ze stolicą, firma umożliwiła mi zmianę miejsca pracy z Łodzi na Płochocin k. Warszawy. Bardzo sobie cenię tryb pracy i różnorodność zagadnień, z jakimi się spotykam. Dla mnie PERI to świetny zespół kolegów oraz dobrze zorganizowana i sprawnie działająca firma posiadająca profesjonalne produkty i przemyślane rozwiązania.