1. Home
  2. WSPÓLNE
  3. STREFA KARIERY
  4. MICHAŁ ŁOPACIŃSKI, INŻYNIER BUDOWY CFE POLSKA
MICHAŁ ŁOPACIŃSKI, INŻYNIER BUDOWY CFE POLSKA
0

MICHAŁ ŁOPACIŃSKI, INŻYNIER BUDOWY CFE POLSKA

0

Moja przygoda z CFE Polska rozpoczęła się na ostatnim semestrze studiów inżynierskich na Politechnice Warszawskiej. Trafiłem do działu zajmującego się wdrażaniem systemów jakości, ochroną środowiska oraz BHP.

Spędziłem w nim pół roku i miałem możliwość poznania struktury oraz sposobu funkcjonowania firmy. Uświadomiłem sobie jak ważnym aspektem procesu inwestycji budowlanej jest ograniczenie/minimalizacja jej wpływu na środowisko. Dzięki uzyskanej wiedzy z zakresu BHP nauczyłem się tego, jakie zagrożenia występują w trakcie prowadzenia inwestycji oraz jak należy im zapobiegać. Nie bez znaczenia jest fakt, iż w firmie funkcjonują systemy informatyczne umożliwiające wymianę doświadczeń i ostrzeganie przed zagrożeniami. Ten czas dobrze przygotował mnie do pracy na budowie.

Obecnie w CFE jestem inżynierem budowy. Moja praca to m.in. kontakt z podwykonawcami, przygotowywanie umów oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura budowy. Uczestniczę w nadzorowaniu poszczególnych prac związanych z realizacją inwestycji i ich terminowością. Praca na budowie umożliwia mi spełnienie marzeń oraz jest miejscem, gdzie realizuję się zawodowo. Dla mnie CFE to przede wszystkim zespół osób kierujących się wspólnym celem, a dzięki wspólnej pracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu jesteśmy w stanie podejmować oraz realizować stawiane nam wyzwania.