1. Home
  2. WSPÓLNE
  3. STREFA KARIERY
  4. AKTYWNE TARGI PRACY
AKTYWNE TARGI PRACY
0

AKTYWNE TARGI PRACY

0

Tegoroczne Targi Pracy i Przedsiębiorczości w warszawskim Pałacu Nauki i Kultury zgromadziły ponad 80 wystawców z różnych branż.

F.B.I. TASBUD S.A. miała tę przewagę, że jako jedyna firma reprezentowała branżę budowlaną. Była to już 12. edycja wydarzenia.

Podczas targów stanowisko firmy F.B.I. TASBUD S.A. odwiedziło kilkaset osób, zainteresowanych pracą w branży budowlanej. Na stanowisko nr 48 przybyli zatem nie tylko studenci zainteresowani praktykami i stażem w firmie, ale także doświadczeni pracownicy, chcący dołączyć do załogi F.B.I. TASBUD S.A.

Podczas targów przedstawiciele F.B.I. TASBUD S.A. aktywnie pozyskiwali m.in. pracowników z uprawnieniami budowlanymi, ale także pracowników administracyjnych, kosztorysantów, księgowych i prawników. Co ciekawe, duże zainteresowanie ze strony obcokrajowców zrobiła oferta pracy jako specjalisty ds. międzynarodowych na rynku szwedzkim, gdzie aktualnie F.B.I TASBUD S.A. rozwija budownictwo eksportowe jako Generalny Wykonawca, w tym swoją innowacyjną gałąź budownictwa prefabrykacji.

Oprócz stoisk wystawców, organizatorzy zadbali o ciekawy program merytoryczny. W ramach wystąpień partnerów strategicznych targów, zwiedzający mogli posłuchać o tym, jak szybko i skutecznie znaleźć pomysł na biznes, jakie są kompetencje przyszłości, jak radzić sobie ze stresem na rozmowach rekrutacyjnych czy jak zatrudniać cudzoziemca.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości organizowane były przez Urząd Miasta Warszawy. Patronat Honorowy nad targami objął Prezydent m. st. Warszawy.

Wszystkie oferty pracy F.B.I. TASBUD S.A., znaleźć można w zakładce Kariera.