Home Z STARE KATEGORIE Builder 4Young Engineers PARTNERZY STRATEGICZNI 2 EDYCJI PROGRAMU B4YE
PARTNERZY STRATEGICZNI 2 EDYCJI PROGRAMU B4YE
0

PARTNERZY STRATEGICZNI 2 EDYCJI PROGRAMU B4YE

0
Ruszyła druga edycja programu Builder4YoungEngineers. B4YE – społeczny program edukacyjny zainicjowanym został w 2017 roku i realizowany jest przez miesięcznik Builder przy współpracy z wiodącymi firmami z branży budowlanej.

W 2 edycji B4YE w gronie Partnerów Strategicznych znalazły się firmy:

AEC Design
Autoryzowany Partner Autodesk ze statusem Gold. Od prawie 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania: oprogramowanie usługi, wdrożenia i szkolenia dla fachowców z branży budowlanej.

Blachy Pruszyński
Producent stalowych pokryć/przekryć dachowych i płyt warstwowych. Wykonuje perforacje blach. W Ofercie posiada także materiały do budowy lekkich ścian osłonowych na bazie kaset stalowych – kasetony, blachy trapezowe, panele, blachy faliste.

Budimex SA
Lider polskiego rynku budowlanego. Od 50 lat na rynku. Realizują projekty z zakresu infrastruktury drogowej, kolejowej i lotniskowej, obiektów kubaturowych oraz energetyki i przemysłu.

EJOT Polska
Europejski lider w dziedzinie technologii mocowania . Firma jest członkiem-założycielem Global Fasterer Alliance (GFA), dzięki czemu umożliwia dostęp do swoich produktów klientom z całego świata.

Fundamental Group
Jedna z kluczowych firm budowlanych w Polsce. Realizuje wiele nowatorskich i skomplikowanych inwestycji. Realizuje projekty deweloperskie w budownictwie mieszkaniowym, a także budynki biurowe i handlowe na wynajem.

Grupa NDI
Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku od 1991r. Podstawę jej działalności stanowi budownictwo kubaturowe i infrastrukturalne.

PERI Polska
Oferuje nowoczesne systemy deskowań i rusztowań. Jest niekwestionowanym liderem we wdrażaniu nowoczesnych technologii i stale prowadzi prace nad kolejnymi, niestosowanymi dotąd rozwiązaniami.

SELENA S.A.
Wiodący dystrybutor chemii budowlanej na Polskim rynku. W szerokiej ofercie znajdują się takie produkty jak pianki poliuretanowe, silikony i akryle, kleje oraz tynki. Selena w Polsce to szeroka sieć dystrybucji, szybkie terminy realizacji zamówień oraz nowoczesne metody obsługi klientów.

STRABAG
STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego od 180 lat synonimem jakości w budownictwie, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie – lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii.

F.B.I. TASBUD S.A.
Głównym profilem działalności F.B.I. TASBUD S.A. jest generalne wykonawstwo inwestycji kubaturowych na terenie Polski. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra umożliwiają osiągnięcie wspólnego sukcesu, czego dowodem jest realizacja inwestycji kubaturowych z wielu sektorów, m.in.: budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz specjalistycznego

Unibep SA
Unibep należy do 10 największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce. Buduje także w kliku krajach europejskich (Białoruś, Norwegia, Szwecja). Wiedza – Pasja – Zaufanie to sztandarowe wartości, które wyróżniają grupę Unibep na tle konkurencji.

open