1. Home
  2. Bez kategorii
  3. CONCRETE FASHION. SYSTEM NOWOCZESNYCH PŁYT NAWIERZCHNIOWYCH
CONCRETE FASHION. SYSTEM NOWOCZESNYCH PŁYT NAWIERZCHNIOWYCH
0

CONCRETE FASHION. SYSTEM NOWOCZESNYCH PŁYT NAWIERZCHNIOWYCH

0

Concrete Fashion to kolekcja betonowych płyt nawierzchniowych firmy Certus Technologie Budowlane będąca owocem nowego myślenia o systemowym podejściu do projektowania nawierzchni.

Idea nowego systemu zrodziła się w trakcie rozmów z architektami, którzy zwracali uwagę na to, że żaden z dotychczas dostępnych na rynku produktów nawierzchniowych nie stwarzał dostatecznie wielu możliwości projektowych potrzebnych do realizacji ambitnych zleceń. Odpowiedzią na te potrzeby stał się Concrete Fashion

SYSTEM 24 KSZTAŁTÓW. POTENCJAŁ PROJEKTOWY.
System kształtów Concrete Fashion oparto na modułach 10 i 25 cm, czyli najbardziej klasycznych i najczęściej stosowanych w projektowaniu architektonicznym podziałach. To właśnie na łączeniu ich wielokrotności opiera się Siatka, w którą na swój indywidualny sposób wpisują się wszystkie 24 typy płyt.

Każda ma inny format. Jednakże wszystkie razem, bazując na wielokrotności dwóch wyjściowych wymiarów, stanowią bogatą, kompatybilną paletę środków architektonicznego wyrazu. 

ZNAKI SZCZEGÓLNE
System jest uniwersalny i sprawdza się  na inwestycjach o różnych rozmiarach. Gwarantuje spójny estetycznie efekt uzyskany ze swobodnie wybieranych płyt. Dzięki możliwości zestawiania ze sobą kompatybilnych ze sobą kształtek może być dopasowany do każdego architektonicznego kontekstu i projektowego wyzwania. 

CAŁA TEJEMNICA SUKCESU CONCRETE FASHION TKWI W SKŁADZIE BETONU
Płyty charakteryzują się niepowtarzalną w dotyku, gładką strukturą betonu, będącą pochodną skrupulatnie opracowanej receptury. Wszystkie produkty barwione są w masie.
Concrete Fashion dostępne są w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i grafitowym z możliwością produkcji odcieni na zamówienie.

Więcej informacji na stronie www.certus.eu