Home Bez kategorii VIESSMANN – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
VIESSMANN – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

VIESSMANN – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0

Viessmann to światowy lider branży grzewczej, producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych. Firma stawia na ekologiczne źródła energii.

Topowe produkty Viessmann to pompy ciepła, systemy solarne i fotowoltaiczne, kotły kondensacyjne oraz kotły do spalania biomasy o skrajnie niskiej emisji zanieczyszczeń. O tym, jak nowoczesne i innowacyjne to urządzenia świadczą przyznawane liczne wyróżnienia.

Rok 2017 był dla polskiego oddziału Viessmann szczególnie ważny z dwóch powodów. Pierwszy powód to jubileusze: obchody 25-lecia obecności przedsiębiorstwa w Polsce oraz 100-lecia powstania firmy. Drugi powód to odnotowana w 2017 roku rekordowa sprzedaż produktów Viessmann. Duża w tym zasługa produktów cyfrowych do zarządzania i monitorowania systemów grzewczych, w tym aplikacji ViCare oferującej użytkownikowi niespotykany dotąd komfort zdalnej obsługi i zarządzania instalacją grzewczą za pomocą smartfona. Aplikacja została doceniona statuetką Złotego Instalatora.

W tym szczególnym dla firmy Viessmann w Polsce roku jubileuszowym, firma otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy. Wynik ten jednoznacznie pokazuje, że Viessmann to nie tylko znana marka, ale przede wszystkim Solidna Kadra Profesjonalistów o wysokich kompetencjach, dzięki którym przedsiębiorstwo może realizować ambitne cele biznesowe. Viessmann, jako firma rodzinna, dba o relacje z Pracownikami, Partnerami i ich rodzinami. Ukoronowaniem tych relacji są między innymi organizowane co roku w całej Polsce, Rodzinne Pikniki Instalatora. Ubiegłoroczny zgromadził rekordową ilość – ponad 3000 gości.

Od wielu lat Viessmann angażuje się również w projekty, które pozwalają zmodernizować, a także usprawnić jakość energetyczną i ekonomiczną branży grzewczej. W tym celu powołano do życia Fundację „Świadomi Klimatu”, której misją jest budowanie świadomości ekologicznej oraz zapobieganie tzw. niskiej emisji. Plany firmy na najbliższe lata to cyfryzacja, nowoczesne zarządzanie w oparciu o nowe technologie oraz digitalizacja i informatyzacja komunikacji. Już dziś zapraszamy na najbliższą edycję Targów Instalacje 2018, gdzie zaprezentowane zostaną nowe kierunki działania firmy Viessmann.

open