Home Bez kategorii MAR-BUD – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
MAR-BUD – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

MAR-BUD – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0

PROFESJONALIZM, NOWOCZESNOŚĆ I RZETELNOŚĆ STRATEGIĄ DZIAŁANIA. Misją firmy MAR-BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo Spółka komandytowa jest realizowanie inwestycji budowlanych według najwyższych standardów jakości opartych na zasadach profesjonalnego działania, nowoczesnego podejścia, partnerstwa i rzetelności.

Postępujemy zgodnie z zasadami etyki pracy oraz z dbałością o najwyższą jakość usług, szybkiego tempa robót i satysfakcji Klienta.

Wizja firmy oparta jest na fundamentach doświadczenia oraz nowoczesnego i innowacyjnego podejścia do całego procesu budowlanego. Potwierdzeniem tego jest zarówno nasze portfolio budowlane jak i rozwój firmy w sektorze inteligentnego i energooszczędnego budownictwa.

Pierwsza firma z grupy MAR-BUD tj. Firma Usługowo – Handlowa Mar – Bud Jan Soczewka powstała w 1997 roku. Sztandarowym obszarem, w którym firma osiągnęła specjalizację były i są do dnia dzisiejszego konstrukcje żelbetowe.

Mar-Bud Budownictwo Sp. z o.o. (skrót: MBB Sp. z o.o.) powstała w 2010 roku, w wyniku wyodrębnienia działalności budowlanej z Firmy Usługowo – Handlowej „Mar-Bud” Jan Soczewka.

30 listopada 2016 roku z pełnego przekształcenia MBB Sp. z o.o. utworzona została MAR-BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo Spółka komandytowa. Głównym przedmiotem działalności spółki jest Generalne Wykonawstwo obiektów z zakresu budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego, przemysłowego, ekologicznego i kolejowego.

Początkowo MAR-BUD, działał jako podwykonawca dla dużych firm budowlanych i zaznaczył swoją obecność na prestiżowych inwestycjach takich jak: Rozbudowa Lotniska Chopina, Budowa Muzeum Historii Żydów Polskich, CH Złote Tarasy, czy Stadionu Legii, od 2010 roku jako generalny wykonawca przeprowadziliśmy między innymi: Budowę Budynku Wielorodzinnego La Proximite przy ul. Nocznickiego, Modernizację w budynku C Biblioteki Narodowej przy al. Niepodległości, Przebudowę zabytkowego budynku biurowo-usługowego przy ul. Mazowieckiej, czy Rewitalizacja budynku „K” w Centrum Praskim Koneser przy ul. Ząbkowskiej (wszystkie wymienione obiekty na terenie Warszawy).

Firma pracowała przy wielu obiektach biurowych czy mieszkalno-usługowych o wielkościach jednostkowo do 100 000 m2 powierzchni, realizując prace o wartościach do 70 mln zł.

Zdobyła także doświadczenia w realizacji autostradowych obiektów inżynieryjnych.

Budujemy trwałe relacje z naszymi kontrahentami, przywiązując dużą wagę do ich poczucia bezpieczeństwa oraz płynności finansowej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu wysokiego tempa prac i dogodnych cen.

 

Idąc z duchem czasu, od roku 2015 firma MAR-BUD podjęła się rozwoju swojej oferty o szeroko pojęte innowacje w sektorze budowlanym (inteligentne oraz energooszczędne budownictwo).

Firma prowadzi prace B+R w dziedzinie energii cieplnej i chłodu. Wynikiem podjętych działań będzie wdrożenie innowacyjnych produktów takich jak: Akumulator Chłodu i mechanizmy odzysku energii niskotemperaturowej z wód (w tym ze ścieków).

MAR-BUD również rozwija swoją ofertę w zakresie projektowania i wykonawstwa obiektów z wykorzystaniem technologii BIM. Kompetencje z tego zakresu postrzegamy jako kluczowe wsparcie koordynacyjne procesu przed realizacyjnego oraz samej realizacji.

 

open