1. Home
 2. Bez kategorii
 3. JAN SOCZEWKA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
JAN SOCZEWKA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

JAN SOCZEWKA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0

Prezes Zarządu MAR-BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo Spółka komandytowa. W 1997 roku rozpoczął działalność gospodarczą w zarejestrowanej na własne nazwisko firmie MAR-BUD i z żelazną konsekwencją rozwija i ugruntowuje  coraz silniejszą pozycję – głównie na rynku polskim.

Obecnie zarządza w ponad 10 podmiotach, wspólnym mianownikiem wszystkich firm jest budownictwo. „Grupa” firm MAR-BUD kierowana przez Jana Soczewkę ma za sobą ponad 100 realizacji. Realizowane inwestycje charakteryzowały się różnorodnością i były obiektami z niemal każdego obszaru budownictwa tj. kubaturowego, inżynieryjnego, przemysłowego i ekologicznego. Dla zobrazowania podajemy kilka z nich:

 • Międzynarodowy Port Lotniczy im. F. Chopina w Warszawie
 • Hotel Hilton przy ul. Skalnicowej w Warszawie
 • Elektrownia Pątnów II w Koninie
 • Stadion Legii w Warszawie
 • Muzeum Żydów Polskich w Warszawie
 • Zespół Apartamentowo – Usługowy TRITON PARK w Warszawie
 • Lipowy Office Park – obecnie siedziba PEKAO S.A.
 • Dworzec ŁÓDŹ FABRYCZNA
 • Elektrociepłownia we Włocławku – prace budowlane przy Nowym Bloku Parowo-Gazowym.

W roku 2017 główny podmiot zarządzany przez naszego Laureata MAR-BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo Sp. k. realizowała miedzy innymi jako Generalny Wykonawca Rewitalizację budynku wielofunkcyjnego „K” w którym ma się mieścić Muzeum wraz z towarzyszącą infrastrukturą, wchodzącego w skład kompleksu Centrum Praskie Koneser, Stację Metra C-16 „Szwedzka”, Budynek mieszkalny przy ul. Winorośli i inne.

Ostatnie lata były źródłem cennych doświadczeń i inspiracji. Niezmiennie, wartościami, które kształtują podejście do całego procesu budowlanego są doświadczenie, nowoczesność i innowacyjność. Na tych fundamentach od 2015 roku Jan Soczewka rozwija ofertę Grupy MAR-BUD w sektorze inteligentnego i energooszczędnego budownictwa, poprzez produkty takie jak Akumulator Chłodu, odzysk energii niskotemperaturowej z wód oraz projektowanie i wykonawstwo obiektów w technologii BIM. Jedna ze spółek/firm w których udziałowcem jest Jan Soczewka realizuje obecnie projekt deweloperski w którym zostaną wykorzystane nowe technologie podnoszące komfort mieszkańców optymalizując koszty.