1. Home
  2. Bez kategorii
  3. ANDŻELIKA CIEŚLOWSKA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
ANDŻELIKA CIEŚLOWSKA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY  2017
0

ANDŻELIKA CIEŚLOWSKA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0

Andżelika Cieślowska pełni funkcję Prezesa Zarządu Korporacji Budowlanej DORACO od 2006 r. Pod jej kierownictwem, spółka zrealizowała kilkadziesiąt inwestycji, których wartość przekroczyła kilkaset milionów Euro.

Wcześniej na stanowisku Dyrektora Ekonomicznego, kierowała planowaniem produkcji, zajmowała się controllingiem kontraktów oraz kształtowaniem polityki cenowej dostawców.
Jest absolwentką zarządzania i ekonomii na Politechnice Gdańskiej. W 2009 r. otrzymała tytuł MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Obecnie Andżelika Cieślowska zarządza kontraktami z największymi przedsiębiorcami budowlanymi Europy, w ramach spektakularnych projektów inwestycyjnych. Dzięki swoim osiągnięciom, w 2015 r. znalazła się w finałowej trójce „100 Kobiet Biznesu” według rankingu Pulsu Biznesu.

Jej celem zawodowym jest bycie niekwestionowanym liderem generalnego wykonawstwa na rynku, a jedną z dróg do osiągnięcia tego celu jest rozwój firmy na różnych płaszczyznach, przy jednoczesnej dbałości o otaczające środowisko społeczne i naturalne.

Prywatnie Andżelika Cieślowska interesuje się neurolingwistyką i psychologią biznesu, wolny czas spędza aktywnie wraz z rodziną.

Korporacja Budowlana DORACO jest uznaną, rozpoznawalną marką, wysoko plasującą się w otoczeniu biznesowym. Firma jest laureatem licznych nagród branżowych oraz biznesowych. Przyznano jej między innymi godło promocyjne Teraz Polska, uhonorowano tytułem „Pracodawcy Roku w Budownictwie”, a realizacje spółki wielokrotnie otrzymywały tytuły “Budowy roku”.

Wrażliwość na sprawy społeczne oraz umiłowanie sztuki i kultury znajdują odzwierciedlenie w bogatej działalności CSR prowadzonej przez spółkę, szczególnie skupiającej się na Pomorzu oraz w Gdańsku – Oliwie, gdzie DORACO ma swoją siedzibę.