1. Home
  2. Bez kategorii
  3. ZBIGNIEW GOŚCICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
ZBIGNIEW GOŚCICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

ZBIGNIEW GOŚCICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0

Zbigniew Gościcki – Prezes Zarządu Unidevelopment S.A. i menadżer z wieloletnim doświadczeniem w sektorze deweloperskim. Jako członek Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich aktywnie uczestniczy w rozwoju branży deweloperskiej.

Zbigniew Gościcki jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej. W ramach programu rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych zakończył szkolenie z zakresu „Efektywność Własna” prowadzone przez firmę Leadership Management International (LMI).

Chcąc poszerzać swoje kompetencje ukończył Studium Podyplomowe Akademii Psychologii Przywództwa pod nadzorem programowym Jacka Santorskiego. Studium prowadzone jest przy współpracy Grupy Firm Doradczych Values i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jego misją jest szkolenie najwyższej klasy specjalistów w zakresie zarządzania relacjami w biznesie.

Unidevelopment S.A. od ośmiu lat pod kierownictwem Zbigniewa Gościckiego systematycznie rozwija sprzedaż, wprowadzając na rynek kolejne projekty mieszkaniowe. Owocem wprowadzanej przez Prezesa strategii jest ugruntowana pozycja firmy w Warszawie i w Poznaniu, a także rozpoczęcie wieloetapowego projektu mieszkaniowego w Radomiu. Zbigniew Gościcki jest również Prezesem Zarządu Monday Development, spółki należącej do grupy Unidevelopment S.A. z siedzibą w Poznaniu.