Home Bez kategorii UNIDEVELOPMENT S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
UNIDEVELOPMENT S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

UNIDEVELOPMENT S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0

Unidevelopment S.A. to firma z 10-letnim stażem w branży deweloperskiej. Spółka konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję na rynku w Warszawie oraz w Poznaniu. W 2017 roku zadebiutowała również w Radomiu, gdzie rozpoczęła realizację wieloetapowej inwestycji.

W ubiegłym roku, dzięki rozbudowanej, spełniającej oczekiwania klientów ofercie, spółka po raz kolejny  osiągnęła bardzo dobre wyniki w sektorze sprzedaży. W tym okresie Unidevelopment S.A. ukończyła m.in. dwie inwestycje w Warszawie. Jedną  z nich był Dom Awangarda – projekt zrealizowany na nieruchomości położonej przy ul. Szczęśliwickiej  na Ochocie. Dzięki połączeniu szczególnie dogodnej lokalizacji, z niemniej atrakcyjnym dla klientów standardem budynku, projekt spotkał się dużym zainteresowaniem wśród nabywców. Spółka z powodzeniem zakończyła już sprzedaż wszystkich mieszkań i lokali usługowych w tej inwestycji.

Drugą zrealizowaną inwestycją jest drugi etap Osiedla 360° na Gocławiu. Po sfinalizowaniu sprzedaży mieszkań w pierwszej części tego projektu, klienci wyczekiwali jego kontynuacji. Również w tym przypadku sukces komercyjny przedsięwzięcia wynikał m.in. ze szczególnie atrakcyjnej lokalizacji, jak i dobrej jakości realizowanych inwestycji. Mieszkańcy Osiedla 360° mogą korzystać zarówno z rozwiniętej infrastruktury miejskiej, jak i cieszyć się z bezpośredniego sąsiedztwa jeziorka Balaton i otaczającego go zrewitalizowanego parku.

Obecnie spółka prowadzi sprzedaż mieszkań w stołecznych inwestycjach takich jak Osiedle Gama na Targówku oraz URSA Park w dzielnicy Ursus.

Rozwój działalności Unidevelopment w Poznaniu realizowany jest od kilku lat we współpracy z należącą do grupy kapitałowej spółką Monday Development S.A. W minionym roku deweloper zakończył inwestycję Apartamenty Zielony Sołacz. Szerokie zainteresowanie nią wśród klientów spowodowało  wprowadzenie na rynek kolejnego etapu pod nazwą Zielony Sołacz Tarasy. Oba przedsięwzięcia znajdują się w parkowej części jednej z dzielnic Poznania.

Unidevelopment S.A przygotowuje kolejne projekty i etapy realizowanych już inwestycji w Warszawie, Poznaniu i Radomiu, z których część niebawem zostanie wprowadzona na rynek.

open