1. Home
  2. Bez kategorii
  3. PORTA Z POKAZEM MONTAŻU DRZWI EXTREME NA TARGACH BUDMA
PORTA Z POKAZEM MONTAŻU DRZWI EXTREME NA TARGACH BUDMA
0

PORTA Z POKAZEM MONTAŻU DRZWI EXTREME NA TARGACH BUDMA

0

Porta poprowadzi pokaz profesjonalnego montażu wewnętrznych drzwi wejściowych EXTREME RC3 w ramach Monteriady na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Eksperci wskażą kluczowe aspekty instalacji drzwi antywłamaniowych, by nie pogorszyć ich parametrów i nie stracić unikatowych cech produktu.

Prezentacje Porta zaplanowano na każdy dzień targów – od 30 stycznia do 2 lutego. Pierwszy z nich odbędzie się we wtorek o 12.30. 

EXTREME to wysokiej jakości drzwi wejściowe do mieszkania, wyróżnione Złotym Medalem MTP BUDMA 2017 za innowację i najwyższej klasy technologię. Zapewniają ochronę, bezpieczeństwo i komfort domowników, oferując szerokie możliwości kombinacji parametrów, takich jak antywłamaniowość, ognioodporność, izolacyjność akustyczna i dymoszczelność. Można je również dostosować do potrzeb konkretnego klienta, montując np. odpowiednie akcesoria dla osób z niepełnosprawnością. 

– W montażu drzwi każdy etap jest niezwykle istotny, ma bowiem ogromne znaczenie w późniejszym użytkowaniu produktu. Podczas Monteriady eksperci Porta opowiedzą o najczęstszych błędach popełnianych podczas montażu, które mogą negatywnie wpłynąć na poszczególne parametry drzwi decydujące o ich antywłamaniowości. Chcemy w ten sposób podkreślić, że obok wyboru najwyższej jakości produktu, tak samo ważna jest jego prawidłowa instalacja – mówi Renata Szymańska, Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej.

Monteriada na Targach BUDMA to część ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Dobry Montaż”, promującego najlepsze praktyki w zakresie montażu wyrobów stolarki budowlanej. Jego celem jest budowanie wiedzy i świadomości klientów indywidualnych na temat tego, jak ważna jest fachowa instalacja drzwi, okien czy bram i umacnianie przekonania, że inwestycja w wysokiej jakości produkty musi iść w parze z prawidłowym montażem. Organizatorem kampanii jest Związek POiD, Porta zaś jest partnerem programu. Szczegółowy harmonogram prezentacji Monteriady można znaleźć w aktualnościach serwisu dobrymontazysta.pl.