1. Home
  2. Bez kategorii
  3. POLBRUK S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
POLBRUK S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

POLBRUK S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0

Polbruk S.A. od ponad 25 lat kreuje i odmienia przestrzeń, w której na co dzień mieszkamy, pracujemy i wypoczywamy.

Polbruk –  jedna z największych firm należących do koncernu CRH plc w Polsce. Lider na rynku betonowej kostki brukowej, materiałów drogowych oraz elementów małej architektury. Posiada 18 zakładów w kraju o  łącznych możliwościach produkcyjnych  – 15 mln m2 kostki brukowej rocznie.

Polbruk od 1991 roku konsekwentnie realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, dostarczając na rynek najwyższej jakości produkty wyróżniające się jakością i wytrzymałością, a także podejmując działania na rzecz lokalnych społeczności i studentów. Naszą misją jest dostarczanie na rynek produktów, które realnie przyczyniają się do zmiany przestrzeni na lepsze. W tym celu stawiamy na innowacyjność – produkty, które wyróżniają się designem i nietuzinkowymi właściwościami. Jednym z takich produktów jest kostka Polbruk Lumia, nowość 2017 roku, która zdobyła uznanie w oczach branży, wygrywając nagrodę główną w konkursie „Dobry Wzór” 2017, w kategorii sfera publiczna.
O sile i potencjale firmy świadczy także liczba zrealizowanych inwestycji. W 2017 roku, na terenie całego kraju, zaprojektowaliśmy w sumie 210 000 m2 nawierzchni, z wykorzystaniem wyłącznie wyrobów szlachetnych, dla ponad 1400 naszych klientów. Przekłada się to na ich zaufanie. Zgodnie z wynikami badań ośrodka Millward Brown Polbruk ma najbardziej zadowolonych użytkowników i jest marką najczęściej polecaną innym osobom.

www.polbruk.pl