1. Home
  2. Bez kategorii
  3. ISOVER – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
ISOVER – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

ISOVER – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0

ISOVER to światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferujący szeroki wachlarz rozwiązań izolacyjnych stosowanych w budownictwie, przemyśle i energetyce. 25-letnie doświadczenie w Polsce i ponad 350-lat tradycji Grupy Saint-Gobain, do której należy marka, mają niebagatelne znaczenie dla tworzenia przewagi rynkowej. 

Jako światowy ekspert w dziedzinie izolacji firma stale prowadzi prace badawczo-rozwojowe, dążąc do tworzenia wydajnych i wysokojakościowych produktów, spełniających najważniejsze wymagania klientów. Produkty ISOVER cechuje nie tylko najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, który wynosi nawet 0,030 W/mK, ale również innowacyjne unikatowe rozwiązania jak np. etykieto-rączki czy rodzina wełen Ultimate. Produkty ISOVER, wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości, stanowią doskonałe izolatory termiczne i akustyczne, zmniejszają koszty ogrzewania, redukują hałas i posiadają najwyższą klasę niepalności, zwiększającąc bezpieczeństwo użytkowników. Dodatkowo ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, pozytywnie wpływając na środowisko naturalne – wełna szklana ISOVER powstaje w 70% z pochodzącej z recyklingu stłuczki szklanej.

Marka ISOVER to synonim najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie, jak Teraz Polska, Konsumencki Lider Jakości, TopBuilder czy Premium Brand. Firma prowadzi działalność szkoleniową w ramach własnego Centrum Szkoleniowego w Gliwicach, a ponadto współpracuje także z instytucjami naukowymi i uczelniami wyższymi.

Rozwiązania izolacji termicznych i akustycznych ISOVER zostały zastosowane zarówno w setkach tysięcy domów jednorodzinnych, jak i w wielu prestiżowych obiektach. Do ich grona należą m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, wieżowiec Warsaw Trade Tower, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie i wiele innych.

www.isover.pl