Home Bez kategorii KREISEL – TECHNIKA BUDOWLANA AMBASADOREM SPORTOWEJ POLSKI
KREISEL – TECHNIKA BUDOWLANA AMBASADOREM SPORTOWEJ POLSKI
0

KREISEL – TECHNIKA BUDOWLANA AMBASADOREM SPORTOWEJ POLSKI

0

Do grona Ambasadorów Sportowej Polski dołączyła firma KREISEL – TECHNIKA BUDOWLANA. Wiodący producent w branży chemii budowlanej, od 25 lat na rynku polskim.

Firma ma do dyspozycji sześć fabryk, w tym cztery wyrobów cementowych i dwie wyrobów gipsowych, a także własne zaplecze surowcowe. KREISEL oferuje kompleksową ofertę profesjonalnych wyrobów chemii budowlanej, m.in. kleje do płytek, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, gipsy, gładzie, farby, systemy ociepleń i wiele innych.

Silna marka firmy to pewny sposób na sukces. To kapitał i atut każdego przedsiębiorstwa. KREISEL to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma, towarzysz wielkich wydarzeń sportowych. Niemal od początku działalności firmy jednym z kluczowych elementów strategii marketingowej jest obszar sponsoringu sportowego. Charakter działań kreujących wizerunek marki, ściśle związanej z polskim sportem i emocjami polskich kibiców wyrażone zostały w „sportowych” hasłach: BUDUJ Z NAMI – DLA CIEBIE GRAMY! czy ZAPRAWA czyni MISTRZA. Intensywny sponsoring różnych dyscyplin sportowych przez blisko 2 dekady sprawił, że firma z dumą może nosić miano „Przyjaciela Polskiego Sportu”.

Najważniejsze wydarzenia i działania:
– 1998-1999 – sponsor klubu Polonia Piła (żużel) oraz Rafała Dobruckiego i Jarosława Hampela
– 1999-2000 – Lech KREISEL Poznań – sponsoring tytularny
– 2000-2014 – Oficjalny Sponsor Piłkarskiej Reprezentacji Polski
– 2002-2006 – Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem
– 2002 – Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie w Poznaniu
– 2002 i 2006 – Liga Światowa w siatkówce
– 2003-2005 – Tour de Pologne (grupa kolarska PSB-KREISEL)
– 2004-2006 – sponsor Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Atenach i Turynie
– 2006 – Mistrzostwa Europy U-19 w piłce nożnej w Poznaniu
– 2006-2017 – Poznań Open– tenisowy challenger ATP w Poznaniu
– i wiele innych wydarzeń sportowych w ponad 15 dyscyplinach

Obok sponsoringu sportowego firma KREISEL podejmuje działania na rzecz rozbudowy infrastruktury sportowej. Świadczy o tym status Mecenasa Strategicznego Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce (obowiązujący od roku 2005). Firma KREISEL jest także członkiem – założycielem Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej, który w lipcu 2013 r. zmienił się w Klub Sportowa Polska.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.kreisel.pl

open