1. Home
  2. Bez kategorii
  3. JESIENNA OFERTA SMARTCONNECTED OD FIRMY WIŚNIOWSKI
JESIENNA OFERTA SMARTCONNECTED OD FIRMY WIŚNIOWSKI
0

JESIENNA OFERTA SMARTCONNECTED OD FIRMY WIŚNIOWSKI

0

Firma WISNIOWSKI ruszyła z nową promocją. W jej ramach od 18 września bramy, drzwi i ogrodzenia tej marki w wersji smartCONNECTED dostępne będą w ofercie specjalnej.

Poznajcie inteligentną technologię od firmy WISNIOWSKI, która da niemalże nieograniczone możliwości zarzadzania wejściem do domu w czasie rzeczywistym.

Dom inteligentny daje wygodę i bezpieczeństwo, której trudno nie docenić. Dzięki najnowszym technologiom zyskujemy natychmiastową kontrolę nad dostępem do domu i posesji, z każdego miejsca na świecie. Możemy otworzyć i zamknąć drzwi i bramy jednym kliknięciem, a jeśli jesteśmy w pobliżu swojego domu, nie musimy nawet kiwnąć palcem, by on sam wpuścił nas do środka.

Teraz o zaletach inteligentnego domu można się przekonać jeszcze łatwiej. Wystarczy skorzystać z jesiennej oferty i kupić inteligentne bramy, drzwi i ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI, a dostęp do inteligentnego świata otrzymuje się GRATIS! W przypadku bram garażowych i drzwi zewnętrznych można skorzystać z poniższych opcji:
– kupując automatyczną bramę garażową z napędem METRO WIŚNIOWSKI powered by Somfy, system inteligentnego sterowania smartCONNECTED w cenie 299 zł netto
– kupując aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO lub DECO z zamkiem elektrycznym, system inteligentnego sterowania smartCONNECTED w cenie 299 zł netto
– kupując jednocześnie automatyczną bramę garażową z napędem METRO powered by Somfy oraz aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO lub DECO z zamkiem elektrycznym system inteligentnego sterowania smartCONNECTED GRATIS!

Dodatkowo:
– kupując automatyczną bramę ogrodzeniową dwuskrzydłową lub bramę przesuwną z napędem zewnętrznym systemem inteligentnego sterowania smartCONNECTED w cenie 299 zł netto
– kupując automatyczną bramę ogrodzeniową przesuwną z napędem w słupku systemem inteligentnego sterowania smartCONNECTED w cenie 109 zł netto
– kupując dowolną automatyczna bramę ogrodzeniowa oraz co najmniej 10 segmentów, bądź 20 paneli kratowych VEGA wraz ze słupami GAMMA system inteligentnego sterowania smartCONNECTED – GRATIS!

Jesienna oferta specjalna smartCONNECTED połączona jest z akcją charytatywną. Kupując bramy, drzwi i ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI, pomagasz ratować małe serduszka. Firma WIŚNIOWSKI razem ze swoimi Partnerami Handlowymi przekazuje środki na wyposażenie w specjalistyczny sprzęt medyczny Klinikę Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie.

Dzięki promocji klienci zyskają nowoczesne bramy, drzwi i ogrodzenia zapewniające komfort i bezpieczeństwo, a jednocześnie staną się częścią akcji społecznej. Zbliżająca się jesień to najlepszy czas na ukoronowanie swojej budowlanej inwestycji najlepszymi produktami marki WIŚNIOWSKI, a zarazem wsparcie akcji charytatywnej niosącej pomoc chorym dzieciom. Razem ratujmy małe serduszka!