Home Bez kategorii DAKO – NOWOCZESNOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ
DAKO – NOWOCZESNOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ
0

DAKO – NOWOCZESNOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

0

Szlachetne drewno i nowoczesne aluminium to połączenie idealne, którego efektem są niezwykle wytrzymałe okna o klasycznym i eleganckim wyglądzie, które zapewniają wnętrzu ciepły i przytulny klimat.

Firma DAKO swoją ofertę okien drewnianych wzbogaciła o model DDA-78 z wykorzystaniem aluminium o profilu grubości 78 mm. Dzięki zastosowaniu potrójnego pakietu szybowego, wypełnieniu gazem szlachetnym oraz trzem uszczelkom obwodowym okna posiadają doskonałe parametry izolacji termicznej i akustycznej, współczynnik U szyby w standardzie wynosi 0,6 W/m2K. Wysoki stopień bezpieczeństwa gwarantuje wykorzystanie zaczepu antywłamaniowego zamontowanego w ościeżnicy współpracującego z grzybkiem antywłamaniowym na skrzydle RU. Co więcej, klienci mogą wybierać aż spośród 9 kształtów profili aluminiowych od zewnątrz, co daje możliwość dowolnej aranżacji oraz pozwala na idealne dopasowanie stolarki do indywidualnego charakteru obiektu. Okna posiadają także innowacyjny system szklenia z wykorzystaniem uszczelek, który zapewnia wyjątkowe walory estetyczne.

Do produkcji wspomnianych okien używa się starannie wyselekcjonowanego drewna, które spełnia najwyższe normy jakości. Profil aluminiowy chroni drewnianą ramę od strony elewacji i zabezpiecza okna przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, a tym samym zapewnia im długowieczność. Okna aluminiowo-drewniane są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, jak również chronią dom przed włamaniem. Klienci decydujący się na okna drewniano-aluminiowe z oferty DAKO mają możliwość wykończenia ram okiennych w dowolnym kolorze z palety RAL lub kolorach drewnopodobnych.

Zastosowanie aluminium dodatkowo wpływa na łatwość pielęgnacji okien, przez co nie wymagają one stosowania specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Okna drewniano-aluminiowe DAKO to ekskluzywny produkt, który dzięki swoim walorom użytkowym, wytrzymałej konstrukcji, jak i unikalnej estetyce zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

dda-wszystkie

 

open