1. Home
  2. Bez kategorii
  3. INFRASTRUKTURA BUDUJE SIĘ Z NAMI!
INFRASTRUKTURA BUDUJE SIĘ Z NAMI!
0

INFRASTRUKTURA BUDUJE SIĘ Z NAMI!

0

Kielce zapraszają na targi Autostrada – Polska. Najnowocześniejszy sprzęt do budowy i utrzymania dróg, innowacyjne rozwiązania i technologie, a także potężne maszyny – to wszystko zobaczyć będzie można od 9 do 11 maja 2017 w Targach Kielce.

informacje01

Jak co roku odbędą się tu XXIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, IX Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA, XIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL oraz IV Salon Europarking. W tym samym czasie odbędą się  XVIII Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD, które organizowane są co dwa lata.

Kieleckie święto drogownictwa to od ponad 20 lat miejsce nawiązywania międzynarodowych relacji biznesowych oraz podejmowania tematów najważniejszych dla branży. Podczas targów wyznaczane są kierunki rozwoju sektora budownictwa w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Udział w wydarzeniu biorą przedstawiciele najważniejszych firm i instytucji oraz największe branżowe autorytety. Targi odwiedza co roku ponad 15 tysięcy zwiedzających.

W czasie tegorocznej wystawy, na specjalnie przygotowanym terenie do pokazów dynamicznych prezentowane będą nowoczesne maszyny, a operatorzy maszyn budowlanych po raz kolejny zmierzą się w konkursie Big Bau Mastrer. Organizatorzy zadbają również o bogaty program spotkań merytorycznych. W ramach imprezy zaplanowano już kilkanaście debat, konferencji i seminariów.

img_9731