1. Home
  2. Bez kategorii
  3. ALSTAL BUDUJE DLA GAZ-SYSTEM W POZNANIU
ALSTAL BUDUJE DLA GAZ-SYSTEM W POZNANIU
0

ALSTAL BUDUJE DLA GAZ-SYSTEM W POZNANIU

0

W dniu 5 stycznia 2017 roku konsorcjum firm ALSTAL Grupa Budowlana oraz Demiurg podpisało umowę z Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Poznaniu na wykonanie siedziby Terenowej Jednostki Eksploatacji przy ul. Gdyńskiej 47 w Poznaniu.

Inwestycja składać się będzie z trzech budynków. Pierwszy z nich to budynek magazynowy o powierzchni użytkowej 710 m2, drugi to  dwukondygnacyjny budynek administracyjno-biurowy o powierzchni użytkowej ponad 1200 m2 oraz dwukondygnacyjny budynek spawalni.

Budynki wyposażone zostaną w instalacje sanitarne, elektryczne, teletechniczne odpowiadające ich przeznaczeniom. Posiadać będą okna o bardzo wysokich parametrach izolacyjności cieplnej a estetyczny i nowoczesny wygląd budynkom nada elewacja wykonana z cegły klinkierowej z akcentami w kolorze szarego aluminium.

Całość robót poprzedzą prace rozbiórkowe. Zakres realizacji obejmuje również zagospodarowanie terenu w tym zieleń i nawierzchnię z betonowej kostki drogowej.

Trudności zadaniu nadaje fakt, że obiekty będą zlokalizowane na terenach dawnych zbiorników i osadników do oczyszczania wody – podkreśla Marek Cichoń, Wiceprezes Alstal.

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec listopada 2018 roku.


ALSTAL Grupa Budowlana jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi budowlane.
Posiada 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego. Specjalizuje się w budowie centrów biurowych, osiedli mieszkaniowych, obiektów dla wojska, realizacji publicznej infrastruktury sportowej. Alstal buduje obiekty przemysłowe wraz z wyposażeniem technologicznym oraz świadczy usługi utrzymania ruchu w zakładach tego sektora. Dzięki swoim wyspecjalizowanym zakładom jest w stanie kompleksowo i sprawnie zrealizować inwestycje na każdym jej etapie poprzez zaprojektowanie obiektu, odpowiednie doradztwo i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń.
Firma zgromadziła specjalistów z bogatym doświadczeniem, prowadzących projekty w oparciu o wysokie standardy wypracowane przez lata pracy przy największych projektach w kraju.
Liczne kontrakty na rynku krajowym i zagranicznym oraz przyznane certyfikaty i nagrody są świadectwem prężnego rozwoju firmy.
Dodatkowe informacje: Dział Marketingu  ALSTAL, tel. 52 56 28 452, marketing@alstal.eua