Home KONKURSY KDMA Ruszyła IX edycja Konkursu Dla Młodych Architektów
Ruszyła IX edycja Konkursu Dla Młodych Architektów
0

Ruszyła IX edycja Konkursu Dla Młodych Architektów

0

W IX edycji (2021-2022) Konkursu dla Młodych Architektów przygotowaliśmy dla Was zadanie architektoniczne: „Wyzwanie Młodego Architekta”.

 

ZADANIE ARCHITEKTONICZNE: WYZWANIE MŁODEGO ARCHITEKTA

Architektoniczny projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorskim spojrzeniem na architekturę.

Zakres projektu:

Autorska odpowiedź młodego architekta będąca dla niego wyzwaniem projektowym we wskazanym zagadnieniu i przyjętym przez niego zakresie. Powinna być zaprezentowana w formie projektu lub jego fragmentu stanowiącego to wyzwanie, w przyjętej przez autora skali.

SPRAWDŹ REGULAMIN

ZOBACZ, JAKIE NAGRODY NA CIEBIE CZEKAJĄ

>>>ZAREJERSTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KDMA<<<

ZAPOZNAJ SIĘ Z BROSZURĄ B4YA

 

PROCEDURA ZGŁOSZENIA PRACY:

KROK 1.
Zastanów się, czy Twoja praca semestralna, dyplomowa lub projektowa była dla Ciebie wyzwaniem architektonicznym lub też czy chciałbyś przygotować taką pracę specjalnie na Konkurs.

KROK 2.
Jeżeli zdecydowałeś się wziąć udział w Konkursie, zarejestruj się jak najszybciej na platformie b4f.buildercorp.pl. Dzięki wcześniejszej rejestracji będziesz na bieżąco otrzymywać wszystkie informacje związane z przebiegiem Konkursu oraz materiały edukacyjne.

KROK 3.
Poszerz swoją pracę o dodatkowy zakres materiałowo-technologiczny. Jako Uczestnik Konkursu samodzielnie podejmujesz decyzję, które materiały lub technologie oferowane przez firmy wskazane przez Organizatora mógłbyś wykorzystać w swojej pracy konkursowej.

KROK 4.
Zapoznaj się z produktami i technologiami każdego z Partnerów. Znajdziesz je na firmowych stronach internetowych.

Wykaz firm:

PERI Polska Sp. z o.o. – www.peri.com.pl
Ponzio Polska Sp. z o.o. – www.ponzio.pl
Cemex Polska Sp. z o.o. – www.cemex.pl
H+H Polska Sp. z o.o. – www.hplush.com.pl
King Klinkier Przysucha SA – www.kingklinker.pl
Soudal Sp. z o.o. – www.soudal.pl
Saint-Gobain Glass – pl.saint-gobain-building-glass.com
Velux Sp. z o.o. – www.velux.pl

KROK 5.
Zastanów się, w jaki sposób mógłbyś wzbogacić swój projekt poprzez zastosowanie produktów i technologii wskazanych firm.

KROK 6.
Przygotuj krótkie uzasadnienie zastosowanych produktów lub technologii. Podczas wgrywania pracy w aplikacji B4F będziesz miał do wypełnienia specjalne pola, w które skopiujesz swoje uzasadnienia. Możesz, ale nie musisz uwzględniać tych rozwiązań w dokumentacji projektowej.

KROK 7.
Pracę konkursową możesz przesłać wyłącznie za pośrednictwem platformy b4f.buildercorp.pl. Tam wgrasz niezbędne elementy pracy. Nie musisz wgrać pracy za jednym razem. Możesz to robić etapowo. Wszystkie wprowadzone dane oraz uzupełnienie i poprawki każdorazowo się zapisują.

KROK 8.
Przed zatwierdzeniem pracy sprawdź, czy uzupełniłeś poprawnie wszystkie pola. Jeśli uznasz, że wszystko jest gotowe, kliknij przycisk: ZATWIERDŹ I PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ PRACĘ.

UWAGA: Autor może przygotować dodatkową prezentację swojego wyzwania architektonicznego w formie wideo, kolażu, makiety, fotografii.

 

JEŚLI MASZ PYTANIA, CZEKAMY NA CIEBIE. PISZ NA ADRES E-MAIL: B4F@BUILDERCORP.PL

open