1. Home
  2. Bez kategorii
  3. SCHOMBURG-POLSKA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
SCHOMBURG-POLSKA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

SCHOMBURG-POLSKA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0

Rok 2017 dla Spółki Schomburg-Polska był wyjątkowym. Począwszy od Jubileuszu Centrali Firmy w Detmold – w styczniu obchodzono 80-lecie, kończąc na Jubileuszu 25-lecia Spółki w Polsce (grudzień 2017).

Z kolei sytuacja Spółki Schomburg-Polska w roku 2017 zmieniała się dynamicznie, bowiem owoce przynosiły zmiany zapoczątkowane w roku 2016, wraz z przyjściem do Firmy Dyrektora Zarządzającego. Opracowana wówczas strategia, wizja i wyraźnie wyznaczony cel do osiągnięcia, wdrażanie wszystkich tych pomysłów można w skrócie określić sloganem: „uczyńmy Schomburg znowu wielkim”. 25 lat tradycji na Polskim rynku zobowiązuje, zatem cały Zespół zabrał się ostro do pracy, co przyniosło w minionym roku wiele osiągnięć. Odbudowano wizerunek marki Schomburg w Polsce, umocniono postrzeganie Spółki jako dostawcę niezawodnych rozwiązań dla budownictwa, w zakresie specjalistycznej chemii budowlanej, zwiększono sprzedaż produktów na polskim rynku, ale i także na rynkach eksportowych, zdobywano coraz większe zaufanie Klientów oraz nowe obiekty referencyjne. Uzdrowiono finanse Spółki i jej wiarygodność jako płatnika.

Zespół zaangażowanych Pracowników Schomburg-Polska widząc efekty swojej pracy, uwierzył w możliwy rozwój Firmy w Polsce. I to chyba największy sukces roku 2017.