1. Home
  2. Bez kategorii
  3. ANDRZEJ KAROLEWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
ANDRZEJ KAROLEWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

ANDRZEJ KAROLEWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0

Wiceprezes Zarządu Ponzio Polska Sp. z o.o., Współtworzył zespół firmy od początku istnienia Ponzio w Polsce. Nieprzerwanie od 24 lat pracuje na sukces marki, zwiększając dynamikę sprzedaży.

Pracuje na sukces firmy Ponzio od 24 lat – od samego początku jej istnienia w Polsce. Uczestniczył we wprowadzaniu na rynek systemów aluminiowych zaprojektowanych przez polskich konstruktorów. Wraz z kadrą menadżerską stworzył profesjonalny i zgrany zespół, z którym wypracował silną pozycję firmy na rynku. Trzon pracowników do dziś stanowią ludzie od początku związani z firmą, co świadczy o ich poczuciu przynależności do zespołu i współodpowiedzialności za jej rozwój. Przyczynił się do ekspansji firmy, która na przestrzeni lat znacząco rozbudowała się, zwiększając wydajność produkcji oraz obroty. Jest motorem zmian i wyznacznikiem kierunków rozwoju firmy. W pełni angażuje się w budowanie prestiżu marki. Wszystkie te działania umieściły Ponzio w ścisłym gronie liderów w branży. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii sprzedaży wypromował produkty marki Ponzio, które należą dziś do najbardziej popularnych oraz uznanych na rynku krajowym i zagranicznym. Swoje działania opiera na zasadach lojalności, rzetelności i zaufania, tworząc wizerunek solidnego partnera w biznesie. Jako osoba odpowiedzialna za relacje z kontrahentami wypracował optymalne warunki sprzedaży. Za cel stawia najwyższą jakość  obsługi klienta.

Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii sprzedaży wypromował produkty marki Ponzio, które należą dziś do najbardziej popularnych i uznanych na rynku krajowym i zagranicznym.