Home Bez kategorii NIE DOTYKAĆ! PRZEGLĄD STEROWANYCH ELEKTRONICZNIE BATERII UMYWALKOWYCH OD FIRMY ORAS
NIE DOTYKAĆ! PRZEGLĄD STEROWANYCH ELEKTRONICZNIE BATERII UMYWALKOWYCH OD FIRMY ORAS
0

NIE DOTYKAĆ! PRZEGLĄD STEROWANYCH ELEKTRONICZNIE BATERII UMYWALKOWYCH OD FIRMY ORAS

0

Nowoczesna technologia coraz częściej towarzyszy nam podczas codziennych obowiązków. Na rynku stale pojawiają się nowe urządzenia, których przeznaczeniem jest ułatwiać i uprzyjemniać nam życie. Rozwiązania te wykorzystują również producenci armatury sanitarnej.

Dziś elektroniczne, bezdotykowe baterie to nie tylko domena łazienek publicznych. Coraz częściej rozwiązania te goszczą także w domach prywatnych.

Zaawansowana precyzja

W minimalistycznej formie baterii Oras Optima ukryta jest zaawansowana technologia, która ułatwia wykonywanie codziennych czynności w łazience. Solidna podstawa i niewielkie wymiary wylewki sprawiają, że model ten sprawdzi się także przy małych umywalkach. Bateria wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i przemyślaną konstrukcją, dzięki czemu strumień wody kierowany jest pod odpowiednim kątem. Model Optima wyposażony jest w aerator napowietrzający wodę, który umożliwia zminimalizowanie jej zużycia do 5 l/min. Z kolei zastosowana technologia Autofocus, w przeciwieństwie do podczerwieni, bezbłędnie rejestruje obiekty i zapewnia bezproblemowe działanie nawet w wilgotnych lub zakurzonych pomieszczeniach. Korzystanie z baterii Oras Optima to również gwarancja wysokiej higieny. Uruchomienie przepływu wody odbywa się bezdotykowo, dzięki czemu możliwe jest znaczne zminimalizowanie rozprzestrzeniania się bakterii.

Inspiracje kubizmem 

Oras Cubista to odzwierciedlenie założeń nurtu w sztuce, który zakłada geometryczne uproszczenie elementów kompozycyjnych. Stanowi to nawiązanie do misji firmy, którą jest ułatwianie życia. Ostre krawędzie przenikają się z obłymi elementami tworząc oryginalną formę. Cubista to solidna konstrukcja, w której zastosowano zarówno kształty owalne, jak i prostokątne, nadające całości wręcz futurystyczny charakter. Dzięki zastosowaniu aeratora możliwe jest zminimalizowanie ilości wypływającej wody do 6 l/min. Bateria zapewnia również łatwe czyszczenie, a dzięki zastosowaniu niezwykle wrażliwych na ruch sensorów wykonanych w technologii Autofocus, uruchamianie strumienia wody odbywa się wygodnie, bo bezdotykowo.

Elektryzujący design

Oras Electra w nowej odsłonie to model o prostej, geometrycznej formie, idealny do umywalek o większych rozmiarach. Chromowana powierzchnia dodaje elegancji, a wysoka wylewka zapewnia użytkownikom dużo przestrzeni w umywalce pod baterią. Dzięki regulatorowi przepływu oraz aeratorowi napowietrzającemu, bateria pozwala ograniczać zużycie wody nawet do 6 l/min. Electra jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Nie posiada bowiem ostrych krawędzi i narożników, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia. Z kolei bezdotykowe uruchamianie gwarantuje jeszcze większą higienę. Wszelkie elementy konstrukcyjne baterii, które mają styczność z wodą, są pozbawione niklu. Dzięki czemu zachowuje ona wysoką jakość, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania. Oras Electra dostępna jest także w wersji do montowania na ścianie. Dzięki elementom, które całkowicie mieszczą się wewnątrz wylewki montaż podtynkowy nie jest wymagany. Mechanizm zasilany jest baterią 3V, a model dostępny jest w dwóch wersjach: o długości  175 mm i 225m. Bateria ta idealnie sprawdzi się np. w zestawieniu z umywalkami nablatowymi lub typu bowl.

Więcej informacji na temat firmy Oras i jej produktów na: www.oras.com

open