Home Bez kategorii NOWE USŁUGI CONNECTSERVICES FIRMY BENTLEY
NOWE USŁUGI CONNECTSERVICES FIRMY BENTLEY
0

NOWE USŁUGI CONNECTSERVICES FIRMY BENTLEY

0

Zapewniają subskrybentom aplikacji Bentley kompleksowe korzyści dotyczące szkoleń mobilności i współpracy. Nowe usługi oparte na Azure przyspieszają osiągniecie przez użytkowników biegłości w obsłudze aplikacji i umożliwiają utrzymywanie połączenia między urządzeniami i projektami.

Bentley Systems, Incorporated, światowy lider specjalizujący się w dostarczaniu kompleksowego oprogramowania wspierającego rozwój infrastruktury, ogłosił 9 października 2017 r. podczas Konferencji  Year in Infrastructure 2017, wprowadzenie usług SELECT CONNECTservices, nowych usług opartych na Azure, które zapewniają subskrybentom aplikacji Bentley kompleksowe korzyści związane ze szkoleniami, mobilnością i współpracą. Usługi CONNECTservices, będące najważniejszą aktualizacją programu SELECT od jego powstania, zapewniająnowe korzyści dla wszystkich subskrybentów aplikacji firmy Bentley, niezależnie od tego, czy posiadają oni licencje SELECT, licencje wieczyste, abonenty Enterprise License Subscriptions (ELS) czy abonenty Cloud Services Subscriptions (CSS) na licencje czasowe. Usługi SELECT CONNECTservices pomagają organizacjom użytkowników lepiej realizować projekty i przyspieszać cyfryzację.

Usługi CONNECTservices obejmują Adaptacyjne Usługi Szkoleniowe, Osobiste Usługi Mobilne, oraz Usługi ProjectWise Connection:

Adaptacyjne Usługi Szkoleniowe

  • Biegłość subskrybentów w obsłudze aplikacji jest teraz rozwijana przy pomocy CONNECT Advisor, nowej usługi wewnątrz aplikacji, która zapewnia kontekstową i spersonalizowaną naukę. Pomoce szkoleniowe zapewniane wcześniej za pośrednictwem opcjonalnych subskrypcji LEARN są obecnie udostępniane każdemu subskrybentowi aplikacji firmy Bentley. Usługi obejmują pomoc w szybkim rozpoczęciu pracy przez nowych użytkowników, umieszczone wewnątrz aplikacji filmy wyjaśniające jej funkcje, filmy ukazujące procesy prac, kursy na żądanie, szkolenie wirtualne w czasie rzeczywistym, spersonalizowane ścieżki szkoleń i mapy wiedzy oraz inne funkcje.

Osobiste Usługi Mobilne

  • Subskrybenci aplikacji korzystają z nieograniczonego dostępu do aplikacji firmy Bentley, co gwarantuje im dostęp do odpowiednich informacji projektowych w czasie i miejscu, w którym ich potrzebują — w biurze, w terenie lub na obiekcie. Członkowie zespołu projektowego mogą uzyskać dostęp do danych projektu, komunikować się z innymi członkami zespołu, zgłaszać i rozwiązywać problemy oraz wiele więcej. Aplikacje mobilne firmy Bentley na systemy iOS, Android i Windows obejmują ProjectWise Edge Mobile, ProjectWise WorkSite, Bentley Navigator Mobile, OpenRoads Navigator Mobile i Bentley Map Mobile.

Usługi ProjectWise Connection

  • Nowe usługi pozwalają subskrybentom aplikacji firmy Bentley uzyskiwać dostęp do treści BIM i standardów wspierających modelowanie projektu, modelowanie analityczne, modelowanie rzeczywistości i modelowanie budowy oraz pozwalają bezpiecznie udostępniać aplikacje i inne informacje za pośrednictwem usług w chmurze Azure. Abonenci aplikacji są również w stanie zarządzać problemami i je rozwiązywać oraz tworzyć, wysyłać, śledzić paczki wysyłkowe, dokumenty i zapytania o informacje (RFI) oraz zarządzać nimi. Zespoły korzystają z paneli informacyjnych w celu przeglądania statusu projektu i oceny wydajności projektu.

Greg Bentley, CEO firmy powiedział na temat usług CONNECTservices: „Użytkownicy naszych aplikacji i ich organizacje słusznie stawiają cyfryzację jako swój priorytet biznesowy. Uważam, że w naszej własnej działalności w Bentley Systems powinniśmy być tak samo odpowiedzialni i w pełni wykorzystać usługi w chmurze w celu rozwinięcia możliwości dotyczące szkoleń, mobilności i współpracy naszych użytkowników. W ramach cyfryzacji zapewniamy subskrybentom naszych aplikacji wewnętrzne usługi Microsoft Azure. Dzięki usługom CONNECTservices nasz wkład w sukces projektu użytkownika nie ogranicza się do plików wykonawczych aplikacji i udzielania niekiedy wsparcia technicznego. Obecnie, dzięki usługom Azure w chmurze, nasze „połączone” wsparcie techniczne dla aplikacji jest nieustanne i kontekstowe, obejmuje ono tempo nauki użytkowników, urządzenia, zespoły i kalendarz z uwzględnieniem dni roboczych— otrzymaliśmy również możliwość wirtualizacji tej rozszerzonej odpowiedzialności za postępy między tysiącami naszych biegłych w obsłudze aplikacji kolegów na całym świecie, razem, dzięki cyfryzacji! Subskrybenci aplikacji firmy Bentley mogą i powinni „połączyć się” natychmiast.

Informacje o programach abonamentowych firmy Bentley

SELECT to program kompleksowej subskrypcji obejmujący kompletny portfel aplikacji firmy Bentley do modelowania projektu, modelowania analitycznego, modelowania rzeczywistości i modelowania budowy. Abonamenty SELECT zapewniają użytkownikom aplikacji posiadającym aktualne i nowe licencje wieczyste wsparcie techniczne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok, nieustannie aktualizowane oprogramowanie, dostęp do całego portfela aplikacji firmy Bentley i do usług SELECT CONNECTservices. Abonenci SELECT korzystają z łączenia licencji obejmujących cały kraj, co pozwala na dzielenie się aplikacjami przez użytkowników. Ponadto licencje SELECT pozostają zawsze aktualne dzięki bilansowaniu portfela, czyli prawu do wymiany raz w roku licencji wieczystych na inne tytuły najlepiej pasujące do wymagań aktualnej pracy.

Za pomocą Programu Aktualizacji Licencji firmy Autodesk abonenci mogą również otrzymać pełen kredyt w wysokości obecnej wartości licencji wieczystych firmy Autodesk na zakup licencji wieczystych firmy Bentley.

Enterprise License Subscription (ELS) to program abonamentowy firmy Bentley dla przedsiębiorstw skierowany do dużych organizacji użytkowników obejmujący wszystkie korzyści oferowane abonentom SELECT oraz zapewniający dodatkowo globalne łączenie licencji. ELS zapewnia odnawialną co roku licencję na nieograniczone użycie kompleksowego portfela aplikacji firmy Bentley. Dzięki temu organizacje będące abonentami ELS są uprawnione do ciągłego bilansowania portfela. Roczna opłata za ELS jest stała, a rzeczywiste wykorzystanie mierzone w ciągu całego roku stanowi podstawę do ustalenia opłaty za odnowienie w kolejnym roku.

Cloud Services Subscription (CSS) to program abonamentowy służący do korzystania z usług w chmurze przez subskrybentów aplikacji SELECT i ELS oraz przez organizacje preferujące jedynie licencje czasowe. W przypadku CSS określany jest budżet, który pozwala organizacjom pokryć ich spodziewane koszty użytkowania. Opłaty za rzeczywiste użytkowanie są naliczane co miesiąc, a salda CSS nigdy nie wygasają. CSS jest wymagany do użytkowania Paszportów i Wiz ProjectWise oraz AssetWise, do usług w chmurze aplikacji (takich jak ContextCapture Cloud Service), oraz do Planów Sukcesu. Salda CSS mogą być również stosowane do czasowego licencjonowania aplikacji oraz do usług profesjonalnych.


O Bentley Systems

Bentley Systems jest światowym liderem specjalizującym się w dostarczaniu inżynierom, architektom, geodetom, konstruktorom oraz zarządcom infrastruktury kompleksowych rozwiązań w zakresie nowoczesnego oprogramowania wspierającego projektowanie, budowę oraz eksploatację infrastruktury. Firma Bentley wykorzystuje mobilność informacji w celu poprawienia wydajności wykorzystania zasobów, wykorzystując zalety modelowania informacji przez zintegrowane projekty zorientowane na inteligentną infrastrukturę. Rozwiązania firmy Bentley obejmują aplikację MicroStation do projektowania i modelowania infrastruktury, platformę ProjectWise do współpracy w ramach zintegrowanych projektów oraz usługi operacyjne AssetWise do eksploatacji zasobów infrastrukturalnych — i uzupełniane są przez kompleksowe usługi zarządzane oferowane za pośrednictwem dostosowanych Planów Sukcesów.

Założona w 1984 r. firma Bentley ma ponad 3000 pracowników w 50 krajach świata, ponad 600 milionów dolarów rocznych przychodów, a od 2011 r. zainwestowała ponad miliard dolarów w badania, rozwój i przejęcia.

Dodatkowe informacje na temat firmy Bentley można znaleźć w witrynie www.bentley.com. Aby na bieżąco otrzymywać aktualności na temat firmy Bentley, można dokonać subskrypcji kanału RSS firmy Bentley z informacjami prasowymi i aktualnościami. Odwiedź stronę Konferencji Year In Infrastructure, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat wydarzeń firmy Bentley dla liderów w branży. Zapraszamy do przejrzenia  zbioru innowacyjnych projektów infrastrukturalnych zgłaszanych do corocznego konkursu Be Inspired w zakładce Infrastructure Yearbooks na stronie firmy Bentley. W celu uzyskania dostępu do witryny umożliwiającej specjalistom nawiązywanie kontaktów, komunikację oraz dzielenie się zdobytą wiedzą odwiedź Bentley Communities.

Aby pobrać ranking Bentley Infrastructure 500 Top Owners, wyjątkowe światowe zestawienie właścicieli infrastruktury z sektora prywatnego i publicznego ułożone w oparciu o łączną wartość ich inwestycji infrastrukturalnych, odwiedź BI 500.

open