1. Home
  2. Bez kategorii
  3. INŻYNIEROWIE ALUPROF Z CERTYFIKATAMI BCCA
INŻYNIEROWIE ALUPROF Z CERTYFIKATAMI BCCA
0

INŻYNIEROWIE ALUPROF Z CERTYFIKATAMI BCCA

0

Trzech inżynierów firmy ALUPROF otrzymało certyfikaty wydane przez belgijski instytut badawczy – Belgian Construction Certification Association (BCCA).

Dokumenty uprawniają do przeprowadzania obliczeń termicznych dla stolarki okiennej i drzwiowej.

Instytut BCCA to niezależna instytucja, która już od ponad 35 lat, sygnowanymi przez siebie certyfikatami, promuje wysokiej jakości produkty i usługi proponowane w sektorze budowlanym, a także potwierdza wysokie kompetencje inżynierów. – Docenienie fachowości specjalistów ALUPROF to dla nas olbrzymie wyróżnienie. Jako jedyni w Europie Środkowo-Wschodniej zatrudniamy tak duży zespół fachowców w tej dziedzinie – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager ALUPROF S.A.

Otrzymane certyfikaty umożliwią ALUPROF przeprowadzanie obliczeń termicznych we własnym zakresie bez obowiązku każdorazowego korzystania z instytutów badawczych, a to znacząco skraca czas pracy nad projektami.

ALUPROF już od wielu lat współpracuje z architektami i projektantami na całym świecie, działając na rzecz unikalnej i nowoczesnej architektury. Bogata oferta produktowa firmy, ciągła dbałość o jakość i fachowe wsparcie techniczne, sprawiają, że spółka postrzegana jest jako rzetelny partner w biznesie.