1. Home
  2. Bez kategorii
  3. Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017 – rejestracja otwarta
Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017 – rejestracja otwarta
0

Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017 – rejestracja otwarta

0

18-19 października 2017 w Hotelu Lamberton & Conference, Ołtarzew koło Warszawy, odbędzie się druga edycja ogólnopolskiego spotkania praktyków zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej – Projekt BMS 2017.

W trakcie dwóch dni przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Wśród prelegentów i wystawców tegorocznej edycji są między innymi: Złoci Partnerzy – SIEMENS, WAGO ELWAG, GLOBAL CONTROL 5, ROGER; Srebrni Partnerzy – IMPAKT, AMiT i Brązowi Partnerzy – ENIKA .

Aby zarejestrować się na konferencję należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.projektbms.pl/rejestracja. Szczegółowe informacje dotyczące udziału dostępne są na stronie wydarzenia. Konferencja adresowana jest do decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i energy management, służby techniczne, zarządcy nieruchomości.

Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy i kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli oraz optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Konferencja umożliwia prowadzenie dyskusji o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku, w tym sposobach na zwiększenie efektywności budynków.

Program ubiegłorocznej edycji Projekt BMS: https://projektbms.pl/agenda-2016/

W trakcie wykładów i debaty eksperci branżowi oraz przedstawiciele instytucji branżowych podzielą się swoją wiedzą. Wieczorny bankiet i część integracyjna zaowocują w nieformalne kontakty, które przełożą się na efektywną współpracę z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.projektbms.pl

Kontakt

Lockus Sp. Z o.o.

Edyta Marek, Menedżer Projektu, e-mail: emarek@lockus.pl