1. Home
  2. Bez kategorii
  3. SŁAWOMIR STOŻEK – FORUM 10-LECIA JAKOŚCI
SŁAWOMIR STOŻEK – FORUM 10-LECIA JAKOŚCI
0

SŁAWOMIR STOŻEK – FORUM 10-LECIA JAKOŚCI

0

Fundamentalne pytanie brzmi: czym jest jakość i jaki ma wpływ na działalność takiego przedsiębiorstwa, jakim jest PERI? Otóż dla nas jakość to podstawa działania, która determinuje każdy aspekt funkcjonowania firmy, szczególnie w zakresie handlu, logistyki i technologii.

Dbając o najwyższą jakość, PERI nieustanie pracuje nad nowymi systemami deskowań, udoskonalając już istniejące.
W ostatnich latach PERI wprowadziło na polski rynek wiele nowych systemów, jak np. system wież wysokonośnych VST (2800 kN), obsługiwane z jednej strony deskowanie PERI MAXIMO, lekkie kompozytowe deskowania PERI DUO oraz wiele innowacji w zakresie rusztowań oraz systemów samoczynnego wspinania, a także ogólnie pojętego BHP. Nawet najwyższej jakości niezawodne systemy nie spełniłyby swojej roli bez ogromnej wiedzy i doświadczenia inżynierów, którzy je projektują.
Mam zaszczyt kierować Biurem Technicznym PERI Polska i wiem, jak ważne dla jakości obsługi jest nieustanne zwiększanie kompetencji zespołu poprzez pogłębianie wiedzy i doświadczenia oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań ukierunkowanych na potrzeby Klienta. Dla mnie jakość to zaufanie oraz pewność Klienta co do tego, że może zwrócić się do PERI z każdym projektem i zawsze uzyska wsparcie na najwyższym poziomie i o najwyższej jakości.

Sławomir Stożek
Kierownik Biura Technicznego PERI Polska