1. Home
  2. Bez kategorii
  3. FIRMA FISCHERPOLSKA URUCHOMIŁA NOWY PORTAL PORADNIKOWY
FIRMA FISCHERPOLSKA URUCHOMIŁA NOWY PORTAL PORADNIKOWY
0

FIRMA FISCHERPOLSKA URUCHOMIŁA NOWY PORTAL PORADNIKOWY

0

Producent systemów zamocowań w ramach kampanii “Gwarancja bezpieczeństwa” stworzył platformę poradnikową – bezpiecznyfischer.pl

Strona bezpiecznyfischer.pl ma być przydatnym kompendium wiedzy na temat mocowań – zarówno dla majsterkowiczów, jak i wykonawców.

Nowy projekt fischerpolska jest dopełnieniem kampanii “Gwarancja bezpieczeństwa”, którą marka realizuje w Polsce od 2016 roku. Utworzenie portalu, na którym będzie można znaleźć przydatne informacje, wpisuje się również w strategię aktywnej komunikacji marki online. fischerpolska w planach na 2017 roku ma m.in rozwój firmowego kanału YouTube. Jak podkreśla Artur Pławny, Dyrektor ds. Marketingu i Strategii produktowej w fischerpolska, dla marki jednym z najważniejszych aspektów działalności, jest wsparcie klienta w każdej możliwej dziedzinie. Do tej pory służyły temu przede wszystkim szkolenia branżowe, konferencje, warsztaty w ramach “Akademii fischer” czy prezentacje produktowe podczas targów. – Teraz chcemy podzielić się specjalistyczną wiedzą także za pomocą portalu poradnikowego. W przyjaznej formule będziemy przedstawiać bezpieczne sposoby mocowania dla domu i budowy. Poradniki online mają wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego odbiorcy. Chcemy jeszcze bardziej niż dotychczas być obecni w Internecie – mówi Artur Pławny.

Bezpiecznyfischer.pl dla szukających porad w sieci

Poradniki na stronie bezpiecznyfischer.pl zostały pogrupowane w dwóch kategoriach – “Zastosowania domowe” i “Zastosowanie profesjonalne”. Pierwsza z nich zachęca użytkowników do samodzielnego wykonania danego montażu. – W większości są to i będą opisy typowych zamocowań domowych. W serii pod hasłem “zrób to sam/sama” chcielibyśmy w prosty sposób podpowiedzieć naszym czytelnikom, jak bezpiecznie zamocować numer domu na fasadzie budynku czy jaki rodzaj kołka wybrać do montażu uchwytu pod RTV – wyjaśnia Artur Pławny z fischerpolska. Wchodząc na stronę, w tej grupie poradników znajdziemy więc m.in praktyczne porady, jak krok po kroku zamontować karnisz, uporządkować domowe kable za pomocą opasek mocujących lub dobrać odpowiedni kołek do pustych przestrzeni.

Druga część jest natomiast zarezerwowana dla profesjonalistów i fachowych wykonawców. Ma na celu przedstawienie nie tylko innowacyjnych rozwiązań (jak chociażby systemy mocowań do ocieplonych fasad czy kotwy chemiczne), ale też popularyzację wiedzy o technice zamocowań. W zakładce dla specjalistów można przeczytać m.in. o wpływie strefy rozciągania betonu na mocowanie, obciążeniach dynamicznych albo o zaletach montażu przelotowego. Do większości wątków poruszanych na łamach portalu są dodawane propozycje użycia konkretnych produktów. Treści w serwisie są ilustrowane grafikami, filmikami i obrazkami technicznymi. Szukając rozwiązania problemu czy porady na temat montażu, można również – poprzez formularz kontaktowy – zadać pytanie specjalistom fischer.

Uruchomienie portalu poradnikowego jest jednym z działań fischerpolska zaplanowanych na 2017 rok. W tym roku spółka będzie obchodzić 20-lecie swojego istnienia w Polsce.

Więcej informacji na stronie www.bezpiecznyfischer.pl