1. Home
  2. Bez kategorii
  3. 4 FUTURE DAY
0

4 FUTURE DAY

0

Do tradycji programu Builder for the Future należą bezpłatne, całodniowe warsztaty przeznaczone dla studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem oraz architekturą. Multikino w Złotych Tarasach w Warszawie co roku zostaje wypełnione po brzegi pasjonatami inżynierii i architektury. Wszystko
za sprawą Dnia Młodego Architekta i Inżyniera, którego kolejne edycje odbywają się
pod hasłem #4FutureDay.

Studenci z całej Polski uczestniczą w warsztatach i wykładach, których tematyka koncentruje się m.in. na zagadnieniach dotyczących innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych i projektowych oraz z zakresu BIM, a także na wybraniu odpowiedniej ścieżki kariery przez przyszłych architektów i inżynierów.

Młodzi ludzie poszerzają wiedzę i kompetencje, które w przyszłości mogą zwiększyć ich szansę
na zdobycie upragnionego stanowiska w najlepszych firmach budowlanych i biurach projektowych. Wydarzeniu przyświeca idea integracji młodych architektów i inżynierów, którzy po rozpoczęciu kariery zawodowej, będą ze sobą współpracować w procesie inwestycyjnym.

Podczas 4 Future Day odbywają się konsultacje w zakresie projektowania oraz zastosowania materiałów i technologii dla budownictwa i architektury z doradcami technicznymi  z firm będących Partnerami programów Builder for the Young Architects oraz Builder for the Young Engineers.