1. Home
  2. Bez kategorii
  3. JANUSZ KOMURKIEWICZ – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016
JANUSZ KOMURKIEWICZ – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016
0

JANUSZ KOMURKIEWICZ – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016

0

Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Po studiach pracował jako inżynier w firmie POLGRAPH w Nowym Sączu, a od 1994 r. zatrudniony jest w firmie FAKRO. Należy do ścisłego zespołu  jej twórców.

Zaczynał jako kierownik działu Promocji i Reklamy,  a w 2008 r. został Dyrektorem Marketingu Polska. Obecnie jest również członkiem Zarządu FAKRO sp. z o.o.

Od 2008 r. pełni  funkcję Prezesa Zarządu Związku Polskie Okna i Drzwi  – organizacji zrzeszającej producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej. Dzięki wspólnym staraniom firmy FAKRO oraz Związku Polskie Okna i Drzwi pod kierownictwem Prezesa Janusz Komurkiewicz, branża stolarki budowlanej uznana została za polską specjalność eksportową i objęta została specjalnym programem Ministerstwa Gospodarki – Branżowym Programem Promocji.

Prywatnie zapalony narciarz i żeglarz. Swoje pasje sportowe realizuje również w działalności firmowej. W ramach marketingowej działalności firmy FAKRO jest organizatorem m.in. Narciarskich Mistrzostw Polski Branży Budowlanej, Narciarskich Mistrzostw Świata Dekarzy oraz Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim.