BUILDER AWARDS – NAGRODY MIESIĘCZNIKA BUILDER ZA 2016 ROK. XIV EDYCJA

BUILDER AWARDS – NAGRODY MIESIĘCZNIKA BUILDER ZA 2016 ROK. XIV EDYCJA

0

BUILDER AWARDS – NAGRODY MIESIĘCZNIKA BUILDER ZA 2016 ROK. XIV EDYCJA

0

Zapraszamy do udziału w konkursie firmy wykonawcze, deweloperskie, projektowe, a także producentów i dystrybutorów lub dostawców rozwiązań dla budownictwa oraz firmy i instytucje spoza branży budowlanej wspierające jej rozwój.

Prestiżowe nagrody przyznawane będą już po raz czternasty w celu wyłonienia wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym, promocji tych firm i osób oraz upowszechniania dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej.

Możesz je zdobyć!

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 25 stycznia 2017 roku podczas Gali Builder Awards 2017 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

Konkurs jest dwuetapowy. Do pierwszego etapu mogli przystąpić wszyscy ww. zainteresowani wypełniając formularz zgłoszeniowy. Po weryfikacji zgłoszeń przez Kapitułę Konkursu nominowana do II etapu i wyróżnień będzie wyselekcjonowana grupa firm – liderów w swoich branżach.

Uczestników do pierwszego etapu mogli zgłaszać i rekomendować instytucje, inwestorzy lub firmy współpracujące przy realizacji inwestycji budowlanych.

Do zobaczenia podczas Gali Builder Awards 2017!

Regulamin konkursu

Kontakt:

Sprawy merytoryczne:
Danuta Burzyńska
tel.: 507 175 701
e-mail: burzynska@buildercorp.pl

Sprawy organizacyjne:
Karolina Księżak
tel.: 517 077 880
e-mail: ksiezak@buildercorp.pl