Home Bez kategorii DZIEŃ BUDOWNICTWA ORAZ RYNKU NIERUCHOMOŚCI
DZIEŃ BUDOWNICTWA ORAZ RYNKU NIERUCHOMOŚCI
0

DZIEŃ BUDOWNICTWA ORAZ RYNKU NIERUCHOMOŚCI

0

Belgijska Izba Gospodarcza, przy wsparciu Przedstawicielstw Ekonomicznych Regionów Brukseli, Flandrii oraz Walonii w Polsce, organizuje Dzień Budownictwa oraz Rynku Nieruchomości (Construction and Real Estate Day – CRED). Przedsięwzięcie wpisuje się w harmonogram wydarzeń Dni Belgijskich 2016, jak również w cykl spotkań branżowych corocznie organizowanych przez Izbę. Miesięcznik Builder objął go swoim patronatem. 

Dzień Budownictwa i Rynku Nieruchomości odbędzie się 13 października 2016 w Warsaw Spire – najbardziej nowoczesnym kompleksie budynków biurowych w Warszawie zrealizowanych przez belgijską firmę Ghelamco.

Wydarzenie zostało podzielone na trzy części:

  1. Wizyta w belgijskich inwestycjach nieruchomościowych,
  2. Seminarium dotyczące budownictwa oraz rynku nieruchomości (w każdym z paneli dyskusyjnych uczestniczyć będzie 3-4 gości (ekspertów w swoich dziedzinach), którzy wezmą udział w moderowanej dyskusji),
  3. Business Mixer dla wszystkich firm działających na rynku polskim z sektora budowlano-deweloperskiego (w trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, jak również do omówienia możliwości potencjalnej współpracy).

Głównym celem przedsięwzięcia jest wymiana poglądów oraz doświadczeń pomiędzy belgijskimi i polskimi firmami deweloperskimi, konstrukcyjnymi oraz architektonicznymi, jak również producentami materiałów budowlanych.
Szczegółowy program

Rejestracja na wydarzenie

CRED (cały dzień)

Tylko Seminarium

Tylko Business Mixer

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:
Jakub Klimas
e-mail: jakub.klimas@belgium.pl
tel.: +48 22 456 40 09

open