1. Home
  2. Z STARE KATEGORIE
  3. ENGINNERS
  4. GOŚCIE SPECJALNI WRZEŚNIOWEGO OKK! DESIGN
GOŚCIE SPECJALNI WRZEŚNIOWEGO OKK! DESIGN
0

GOŚCIE SPECJALNI WRZEŚNIOWEGO OKK! DESIGN

0

Robert Majkut, dr Jan Sikora, Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz oraz Dagmara Jakubczak będą Gośćmi Specjalnymi podczas 9. edycji – OKK! design, która odbędzie się już 5 września 2016 r. w przestrzeni MYSIA3.

OKK! design, ze względu na swój niepowtarzalny charakter i możliwość bezpośredniego kontaktu architektów, projektantów i stylistów wnętrz, przedstawicieli świata nauki oraz dobrych firm oferujących najlepsze produkty i usługi, cieszą się ogromnym zainteresowaniem branży. Ważnym punktem programu, który przyciąga gości, poza prezentacjami firm, są wykłady znanych postaci ze świata designu. Pozwalają one spojrzeć z innej perspektywy na projektowanie i są źródłem wielu inspiracji. Podczas najbliższego spotkania OKK! design swoim doświadczeniem podzielą się Robert Majkut, dr Jan Sikora, Marta Niemywska Grynasz i Dawid Grynasz oraz Dagmara Jakubczak.

Wykład pod tytułem „Teoria Wszystkiego” wygłosi Robert Majkut – ceniony na świecie polski designer, wizjoner, projektant komercyjnych wnętrz, laureat licznych nagród, w tym European Property Awards 2015-2016, znany m.in. z takich obiektów, jak fortepian Whaletone czy Multikino Złote Tarasy,  w tym roku obchodzi 20-lecie swojej pracy zawodowej.

Dr Jan Sikora – ceniony wykładowca akademicki, członek Światowego Stowarzyszenia Architektów Wnętrz z siedzibą w USA – IIDA , architekt wnętrz i właściciel studia projektowego Sikora Wnętrza oraz laureat wielu międzynarodowych nagród branżowych, w tym zdobywca I miejsca w konkursie Library Interior Design Award za projekt Stacja Kultura w Rumii podczas swojego wykładu przybliży „Współczesną definicję piękna i uzależnienia”.

Marta Niemywska-Grynasz oraz Dawid Grynasz z Grynasz Studio w ramach wykładu „Mikro/ Makro” opowiedzą o swoich projektach dla polskich firm i instytucji. Można będzie zapoznać się z realizacjami operującymi skalą przedmiotu, jak i projektami scenografii do dużych wystaw i działań w przestrzeni.

Natomiast Dagmara Jakubczak – stylistka i projektantka wnętrz oraz wykładowca designu z elementami historii sztuki, prowadząca bloga o designie, architekturze i wnętrzach FORelements.pl – podczas wykładu podzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz podpowie w jaki sposób tworzy się bloga o współczesnych wnętrzach.

Spotkanie OKK! design poprowadzą Olga Kisiel-Konopka – twórczyni cyklu i właścicielka marki OKK! i Agnieszka Kałuża – współpracująca z Radio Kolor i TVP2. Za stylizację przestrzeni podczas OKK! design odpowiada architekt – Izabela Widomska, przy współpracy stylistki Patrycji Sapiełkin-Strupiechowskiej.

9. edycja OKK! Design odbędzie się 5 września 2016 r. w godzinach 13.00-19.00, w przestrzeni MYSIA3 w Warszawie. Wstęp wolny.  www.okkpr.pl

OKK! design edycja 9 HARMONOGRAM