1. Home
  2. Bez kategorii
  3. OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PROJEKT BMS 2016
OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PROJEKT BMS 2016
0

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PROJEKT BMS 2016

0

12-13 października 2016 odbędzie się ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016 nad którą miesięcznik Builder objął patronat medialny. W trakcie spotkania praktycy reprezentujący sektor rozwiązań w obszarze zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej będą dyskutować o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku, w tym sposobach na zwiększenie efektywności budynków. Miejscem spotkania jest w Hotel Magellan Spa & Business zlokalizowany w miejscowości Wolbórz w centralnej Polsce.

Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy takie jak IoT (Internet of Things) i kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli i optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Wydarzenie ujmuje problematykę w trzech głównych obszarach funkcjonalnych: technologia – integracja – efektywność.

Konferencja adresowana jest do decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i energy management, służby techniczne, zarządcy nieruchomością.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli eksperci ze znajomością problematyki efektywności i energooszczędności. Wykłady eksperckie i panel dyskusyjny poprowadzą reprezentanci instytucji i stowarzyszeń branżowych w tym między innymi: KAPE – Krajowa Agencja Poszanowania Energii, PLGBC – Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego. Do dyskusji włączą się praktycy tematyki BMS i komercyjnych zastosowań. Podczas prezentacji uczestnicy uzyskają odpowiedzi na pytanie:

  • Jak powstają zrównoważone budynki i czym się charakteryzują?
  • Jakie są wielokryterialne systemy certyfikacji budynków?
  • Jak BMS może podnieść zielone cechy budynku; jak wpływa na kolor certyfikacji energetycznej?

W trakcie dwudniowego wydarzenia przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców rozwiązań omówią efektywne rozwiązania na przykładach. Wśród prelegentów i wystawców tegorocznej edycji są: Ampio Smart Home, Global Control 5, WAGO ELWAG, APA Group wraz z Samsung Electronics, BELIMO, Distech Controls, Siemens, Johnson Controls, Trend Control Systems. Wśród tematów, które omówią Partnerzy znajdują się:

  • Sterowanie cyfrowe i technika bezprzewodowa elementów peryferyjnych BMS w instalacjach HVAC.
  • Zwiększanie efektywności budynków poprzez aktywne zaangażowanie użytkowników oraz operatorów.
  • Rozwiązania Internet of Things (IoT) dla efektywnych budynków.

Program dostępny jest na stronie konferencji: projektbms.pl/agenda. Z opisami tematów prelekcji i profilami prelegentów można zapoznać się pod linkiem: projektbms.pl/prelekcje.

Do dyspozycji uczestników przez pełne dwa dni będzie część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi.

Bezpłatna rejestracja obowiązuje do 31 sierpnia br. W tym celu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Warto mieć na uwadze, że od 1 września br. udział w wydarzeniu jest odpłatny.

Szczegóły znajdują się na stronie: projektbms.pl, Facebook oraz w grupie „Projekt BMS” na LinkedIn.

 

Kontakt:
Lockus Sp. Z o.o.
e-mail: projektbms@lockus.pl
Informacje o Organizatorze

Lockus sp. z o.o. specjalizuje się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych. www.lockus.pl