Home Bez kategorii NOWY PRODUKT W OFERCIE CEMEX – BETON B20
NOWY PRODUKT W OFERCIE CEMEX – BETON B20
0

NOWY PRODUKT W OFERCIE CEMEX – BETON B20

0

Beton B20 to nowa propozycja w ofercie chemii budowlanej CEMEX. Jest to sucha mieszanka betonowa, gotowa do użycia bezpośrednio po zarobieniu wodą. Produkt stanowi alternatywę dla betonów i posadzek wykonywanych na budowie metodą tradycyjną. Jedną z jego zalet jest możliwość  aplikacji zarówno ręcznej, jak i mechanicznej za pomocą miksokreta.

Beton B20 może być stosowany do wykonywania drobnych prac betonowych (np. osadzanie i zalewanie słupków ogrodzeniowych), posadzek, warstw dociskowych czy profilowania spadków.

Z jego pomocą można wykonywać również drobne elementy betonowe (np. cokoliki, nadproża, schody, balkony) oraz małą architekturę. Produkt, po związaniu i stwardnieniu, jest odporny na wilgoć i mróz.

Z normowego punkt widzenia jest to mocny i trwały beton klasy B20 (C16/20 wg PN-EN 206-1) idealny do wykonywania wieńców, stropów oraz fundamentów.

Beton B20 to uzupełnienie oferty chemii budowlanej CEMEX,  wpisujący się w strategię oferowania klientom produktów, systemów i usług na każdym etapie prowadzenia prac budowlanych.

 

open