Home Bez kategorii REGIONALNY ORZEŁ EKSPORTU DLA ALUPROF
REGIONALNY ORZEŁ EKSPORTU DLA ALUPROF
0

REGIONALNY ORZEŁ EKSPORTU DLA ALUPROF

0

Firma ALUPROF została nagrodzona w konkursie „Regionalne Orły Eksportu” w województwie śląskim. Wyróżnienie w kategorii „Najlepszy Eksporter” przyznano podczas uroczystej gali, która odbyła się 5 kwietnia 2016 roku w Katowicach. Organizatorem corocznego plebiscytu jest redakcja dziennika „Rzeczypospolita”.   

„Regionalne Orły Eksportu” to ogólnopolski cykl wydarzeń, których zamysłem jest promocja eksportu i tematów mu pokrewnych. – Zwycięstwo w kategorii „Najlepszy Eksporter w województwie śląskim” jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dowodem na to, że konsekwentne działania ALUPROF na rynkach zagranicznych przynoszą wymierne efekty. Nie zamierzamy spocząć na laurach. Bieżący rok będzie kolejnym rokiem intensywnej pracy nad ekspansją naszej marki i budowaniu brandu ALUPROF  na rynkach zagranicznych – tłumaczy Bożena Ryszka, Marketing Manager marki ALUPROF.

Uroczystość wręczenia nagród poprzedziło wystąpienie Tomasza Salomona, Dyrektora w Departamencie Wspierania Małych i Średnich Przedsiębiorstw Ministerstwa Rozwoju, a także Cezariusza Kwaterskiego z Departamentu Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Dialog prowadzony podczas każdego spotkania ma w zamiarze konstrukcję struktury, która będzie wsparciem gospodarczym dla firm, dążących do powiększenia udziału eksportu  w swoich dochodach.

Najdynamiczniejszych eksporterów w województwie śląskim wybrała kapituła złożona  z przedstawicieli władz publicznych, samorządowych i redakcji dziennika „Rzeczpospolita”.

open