EKSPERCI ZABRALI GŁOS PODCZAS KOFERENCJI STOWARZYSZENIA PRODUCENTÓW BETONÓW

Paulina Krzak
W dniach 11–12 października 2022 r. odbyła się długo oczekiwana Konferencja Stowarzyszenia Producentów Betonów. Miesięcznik Builder był patronem medialnym Konferencji i był na niej obecny wraz z kamerą Builder Movie TV. Nagraliśmy kilkanaście wypowiedzi ekspertów dotyczących betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej, które są dostępne poniżej.
a717KJ5Gxg4Ah5

BUILDER – DODATEK BRANŻOWY – CZERWIEC 2017

prof. nadzw. dr hab. Eur. inż. TOMASZ Z. BŁASZCZYŃSKI – Kapituła KDMI

Paulina Krzak
Przyłączając się do słów Pana profesora Tomasza Błaszczyńskiego, Politechnika Poznańska chcielibyśmy również serdecznie podziękować i pogratulować Panu Dziekanowi Andrzejowi Szaracie za tak liczny udział studentów Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej w Konkursie dla Młodych Inżynierów.
a717KJ5Gxg4Ah5

DRZWI AUTOMATYCZNE – PRZYSZŁOŚĆ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

prof. dr hab. inż. MARIA KASZYŃSKA – Kapituła KDMI

Paulina Krzak
"Osiągnięcie dobrego wyniku w Konkursie dla Młodych Inżynierów mobilizuje i może być istotne podczas starania o wymarzoną pracę" - powiedziała Pani prof. dr hab. inż. MARIA KASZYŃSKA, przewodnicząca Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, członek Prezydium Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej, przewodnicząca Kapituły Konkursu dla Młodych Inżynierów.
a717KJ5Gxg4Ah5

AUKCJA GRAFIK STEFANA KURYŁOWICZA

open