1. Home
  2. DWA OBLICZA
  3. WYDARZENIA
  4. WEBINARIUM SPB #2 – „BUDOWNICTWO I ARCHITEKTURA” – 18 stycznia godz. 11:00
WEBINARIUM SPB #2 – „BUDOWNICTWO I ARCHITEKTURA” – 18 stycznia godz. 11:00
0

WEBINARIUM SPB #2 – „BUDOWNICTWO I ARCHITEKTURA” – 18 stycznia godz. 11:00

0

W imieniu redakcji miesięcznika Builder oraz Stowarzyszenia Producentów Betonów zapraszamy na WEBINARIUM NR. 2  „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ„ – Budownictwo i Architektura.

Webinarium jest drugim z trzech, które odbędą się w ramach II edycji konkursu „DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”, organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz miesięcznik „Builder”. Finał konkursu odbędzie się w dniach 7-9 października 2024 r. podczas konferencji „SPB 2024”.

Webinarium #2: „Budownictwo i Architektura”

Termin: 18 stycznia 2024, godz. 11.00
online na platformie ZOOM

Webinarium ma charakter otwarty, odbędzie się w formule on-line na platformie Zoom. Zarejestruj się, a my wyślemy Ci link do wydarzenia, na kilka dni przed jego rozpoczęciem.

PROGRAM:

11.00 – 11.40

„Architekci i inżynierowie. Jak współpracować  razem. Wyzwania i przyszłość budownictwa”
Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Architekt, Partner i członek zarządu APA Wojciechowski Architekci. Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich

11.40 – 12.20

„Prefabrykacja betonowa w architekturze”
Maciej Putowski, Dyrektor Sprzedaży, Oddział Poznań, Pekabex BET S.A.

12.20 – 13.00

„Beton komórkowy w architekturze”
Tomasz Rybarczyk mgr inż. architekt, mgr inż. budownictwa, Product manager w firmie SOLBET.

PANELIŚCI:

Agnieszka Kalinowska-Sołtys Architekt, Partner i członek zarządu APA Wojciechowski Architekci. Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich. Ukończyła wydział architektury Politechniki Warszawskiej i podyplomowe studia Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowe studia Zarządzania Nieruchomościami na Wydziale Ekonomii w Szkole Główne Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 2010 roku posiada uprawnienia BREEAM Asesora i LEED GA. Brała udział w wielu nagrodzonych projektach biurowych i usługowo-handlowych spełniających wysokie wymogi systemów certyfikacji BREEAM, LEED i WELL Standard. Współzałożycielka Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Wspierani Budownictwa Zrównoważonego. Członek Rady Programowej UNGC Poland oraz Partner merytoryczny komitetu sterującego SDG-11 Zrównoważone Miasta. Członek zespołu sędziów konkursowych SARP. Poczwórna laureatka konkursu Top Woman in Real Estate 2018 i 2023. Od 2019 roku Mentorka programu Top Woman gdzie dzieli się wiedza i doświadczeniem z młodymi kobietami rozpoczynającymi swoją karierę zawodowa w branży nieruchomości.

mgr inż. Maciej Putowski Absolwent Budownictwa na Politechnice Poznańskiej, posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi. Wieloletnie doświadczenie na różnych etapach procesu inwestycyjnego: od projektowania, poprzez kierowanie robotami budowlanymi aż do zarządzania i organizacji procesu inwestycyjnego. Obecnie kieruje Działem Sprzedaży zdobywając klientów i dbając o bieżący portfel zamówień na usługi i produkty firmy Pekabex. Prywatnie pasjonat sportów wytrzymałościowych, dwukrotnie ukończył zawody triathlonowe na dystansie IRONMAN®.

Tomasz Rybarczyk mgr inż. architekt, mgr inż. budownictwa Rzeczoznawca budowlany, uprawniony do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, uprawniony do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej Absolwent studiów dziennych na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu, studiów stacjonarnych na Wydziale Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, podyplomowych studiów „Bezpieczeństwo budowli” na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, podyplomowego Studium Menedżerskiego na Kolegium Zarządzania i Finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doktorant na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Product manager w firmie SOLBET – największego producenta betonu komórkowego w Polsce. Praktyk w projektowaniu i na budowie, autor wielu projektów, opracowań i artykułów technicznych. Znawca materiałów budowlanych i technologii. Jego pasją jest architektura i budownictwo.

CERTYFIKATY

Każdy uczestnik webinarium otrzyma specjalny imienny certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.
Aby otrzymać certyfikat kliknij zarejestruj się oraz bądź obecny na webinarium 21.01.2024. Certyfikaty będą dostępne na platformie B4F, w zakładce „Moje certyfikaty”, w ciągu 14 dni po zakończonym wydarzeniu.