1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE DZIAŁANIA
  4. LIVE Z MARCINEM KARCZMARCZYKIEM Z BURO HAPPOLD
LIVE Z MARCINEM KARCZMARCZYKIEM Z BURO HAPPOLD
0

LIVE Z MARCINEM KARCZMARCZYKIEM Z BURO HAPPOLD

0

Zapraszamy na LIVE „Biomimikra, czyli o tym, że inżynier budownictwa i architekt powinni studiować biologię” z Marcinem Karczmarczykiem, projektantem konstrukcji budowlanych z Buro Happold, który odbędzie się 12 kwietnia (wtorek), o godzinie 13:00, na naszym Facebooku @4YoungEngineers.

Marcin Karczmarczyk
Projektant Konstrukcji Budowlanych, BURO HAPPOLD

Prelegent zwróci szczególną uwagę na inżynierskie aspekty naśladowania przyrody na przykładzie m.in. projektów zrealizowanych przez biuro Buro Happold. W trakcie wykładu postara się przekonać słuchaczy, że studiowanie biologii może przynieść większą korzyść niż studiowanie informatyki.

PODCZAS WYKŁADU DOWIESZ SIĘ, że:
Natura inspirowała człowieka od zawsze, czy także dla inżyniera będzie ona dźwignią dla nowych rozwiązań? Wykład stanowić będzie uzupełnienie artykułu Michała Rogozińskiego pt. Biomimikra w Architekturze, zamieszczonego w styczniu 2021 w Builderze (Biomimikra w architekturze – BUILDER POLSKA).


Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań i dyskusji  z prowadzącym na temat prezentowanej tematyki.  ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ.

Buro Happold jest niezależnym, międzynarodowym biurem projektowym, przez swoich klientów określanym, jako „zaangażowane”, „innowacyjne” i „partnerskie”. W ciągu wielu lat działalności w dynamicznie zmieniającym się świecie, Buro Happold stało się synonimem kreatywnych oraz wartościowych rozwiązań inżynieryjnych dla budynków i miast. Nasze projekty znajdują się na każdym kontynencie i pracujemy z największymi międzynarodowymi biurami architektonicznymi. Globalna społeczność doświadczonych inżynierów Buro Happold oferuje inteligentne rozwiązania dla budynków i miast, które mają na celu rozwiązanie największych, współczesnych problemów miejskich.

ZAPRASZAMY 12 kwietnia, godzina 13!

Zespół B4F
b4f@buildercorp.pl